Як вибрати кондиціонер

Влітку часом стає неможливо перебувати в квартирі і виникає необхідність придбати кондиціонер. Щоб знати, як вибрати кондиціонер, відповідний і задовольняє Ваші вимоги, потрібно враховувати особливості їх роботи.

Всі кондиціонери діляться на 2 типу: моноблочні пристрої і спліт-системи. Злитий-системи мають більше двох блоків, в моноблочних всього один блок (мобільні кондиціонери).

Спліт-системи, які встановлюють на стіну, дуже популярні, завдяки великому набору функцій і зручність у використанні. Вони оснащені вугільними, дезодорують і антибактеріальними фільтрами, дають можливість контролювати і встановлювати необхідну температуру в приміщенні, працюють в обігріває режимі. Охолоджене повітря в такому кондиціонері рівномірно розподіляється по площі кімнати.

Мобільні кондиціонери, завдяки простоті установки і експлуатації, маленьким габаритам, також широко використовуються в повсякденному житті. Крім того, ці пристрої доступні за ціною, їх можна легко встановити без інструментів і спеціальних знань, вони мобільні і управляються за допомогою пульта управління. Їх виготовляють з коліщатками, завдяки цьому їх можна переміщати в будь-яку кімнату. Недоліками мобільного пристрою є гучність, невелика потужність компресора, через що він не підійде для великої житлової площі.

Після вибору типу кондиціонера, Вам потрібно визначити потужність і вибрати підходящий варіант для Вашої оселі. Для цього площа кімнати, в якій планується встановити кондиціонер, необхідно поділити на 10, цифра, яка вийде, буде дорівнює потужності кондиціонера для ефективного охолодження Вашого житлового приміщення. Також, вибираючи потужність, треба враховувати поверх, сторону виходу вікон та їх стан, теплоізоляцію і багато іншого.

В процесі установки спліт-системи потрібно спеціальне дороге обладнання, це відповідальний і трудомісткий процес, який необхідно виконати якісно, адже від цього залежить термін служби кондиціонера.

Для установки потрібно скористатися допомогою фахівців. Такі послуги, як правило, надають компанії, які займаються реалізацією кондиціонерів. При установці надається гарантія на монтаж, яка убезпечить Вас від поломок.

Якщо Ви не знаєте, як вибрати кондиціонер, враховуючи всі особливості Вашої квартири, заходите на сайт http: // www. foxtrot. com. ua / ru / shop / kondicyonery_lg. html. Тут представлені технічні характеристики та різні моделі кондиціонерів, наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, нададуть якісні послуги з установки пристрою.