Як вибрати комунікатор

Більшість людей в сучасному світі майже не роблять ніяких відмінностей між комунікаторами і всіма іншими мобільними телефонами. Покупець, приходячи в магазин, зазвичай цікавиться наявністю у комунікатора WI-fi або GPS, а програмна частина пристрою його абсолютно не цікавить.

Але, щоб не витратити свої гроші даремно, необхідно розуміти, що комунікатори розробляються спеціально для того, щоб мати можливість успішно справлятися з цілим рядом нескладних завдань, які зазвичай виконуються за допомогою настільних систем. Завдяки наявності в комунікаторі безлічі функцій вибрати його в магазині набагато складніше, ніж простий мобільний телефон. Ви, напевно, запитаєте, як вибрати комунікатор, який можна було б використовувати на всі 100 відсотків?

Вибирайте комунікатор приємний на вид

Випускаються зараз комунікатори майже всі оснащені сенсорним управлінням завдяки чому вдалося відмовитися від використання безлічі незручних і дрібних апаратних кнопок, розташованих на корпусі пристрою. Причому при використанні більшості сучасних гаджетів можна торкатися відразу до декількох точках на екрані, а операційна система, в свою чергу, відгукнеться на всі одночасні дотики.

Ось, наприклад, http: // www. notus. com. ua / Kommunikatori_htc_one дуже зручний телефон, на якому можна з великою зручністю здійснювати серфінг в Інтернеті або переглядати фотографії, змінюючи їх масштаб.

Якщо говорити про те, яка операційна система використовується в роботі комунікаторів, то варто сказати, що ОС Windows-mobile, ще недавно настільки популярна, канула в лету. Тепер більшість високотехнологічних мобільних пристроїв працюють на платформі Android, розробником якої є Google. Не менш популярні зараз і IPhone’и, які працюють на унікальній операційній системі під назвою iOS. Залежно від телефону, що користуються відносно меншим попитом також може встановлюватися Symbian OS.

Отже, вибираючи комунікатор, ви спершу повинні визначити його зовнішню привабливість і зручність використання. Потім варто з’ясувати, яка начинка вподобаного вам комунікатора, і лише потім, зваживши всі за і проти, можна робити покупку.

Варто відзначити, що багато корисні додатки можуть працювати на одній операційній системі, але бути несумісними з іншого. Універсальних програм зараз випускається вкрай мало, так що перед покупкою варто визначитися з набором тих програм, які вам знадобляться в роботі і, виходячи за цього, робити свій остаточний вибір.