Як вибрати коляску

У вас скоро з’явиться малюк? А може ви вже стали найщасливішими батьками на світі? Значить прийшов брешемо задуматися про покупку дитячої коляски. Майте на увазі, що з малюком треба багато гуляти по будь-якої погоди і в будь-який брешемо року. Тому коляска повинна бути якісною і комфортною як для батьків, так і для самого малюка.
Отже, «як вибрати коляску»?

Для початку визначтеся з її розмірами, вагою, моделлю, колірним оформленням і так далі. Якщо ви проживаєте в міській квартирі та ще й на верхньому поверсі, коляска повинна бути не важкою. Раптом ліфт зламається? Як же вам підняти коляску в квартиру?
різновид колясок

Майте на увазі, що коляски в Челябінську порадують покупців своєю різноманітністю і величезним асортиментом. Для новонародженої дитини краще придбати лежачу коляску. Це може бути і трансформер, і класика.
Що краще: коляска трансформер або класична?

І той і інший варіант мають свої переваги. Коляска трансформер вважається універсальною. Так як вона одним рухом руки перетворюється з лежачої в сидячу. Як правило, такі коляски практичні, красиві зовні і зручні в експлуатації. Їх ручка найзручнішим чином може перекидатися з одного боку на іншу. Таким чином ви зможете возити дитину обличчям до себе або від себе. На це впливатимуть погодні умови, такі як вітер, дощ, сонце або бажання малюка бачити маму перед собою.

Також цей варіант прекрасно складається і займає небагато вільного місця в приміщенні. Та й взагалі, коляски трансформер радують батьків своєю багатофункціональністю. Вони відрізняються високою якістю, прекрасною маневреністю і іншими достоїнствами.
Переваги класичних колясок

Ця коляска завжди залишається в одному положенні. Тобто, її неможливо скласти. Вона відрізняється хорошою маневреністю, стійкістю, красивим зовнішнім виглядом. Але займає багато місця і має велику вагу.
Що краще вибрати легку коляску або важку? Цим питанням задаються багато батьків. Легка коляска стане прекрасним варіантом якщо ви часто їздите в громадському транспорті, тягаєте коляску на верхній поверх і так далі. Але у неї є недолік — погана стійкість.

Рухомий дитина з віком швидше за все буде перевертати коляску. Тому, якщо необхідності носити коляску у вас немає, краще зупинитися на більш важкому варіанті.

На якому б варіанті «як вибрати коляску» ви не зупинили свій вибір пам’ятайте, коляска повинна бути зручною для вас. Вона повинна бути підібрана відповідно до вашого росту, ваги і смакам.