Як вибрати катер і провести на ньому свято

Влітку основний вид відпочинку — цей відпочинок біля води. І якщо вам набридли забиті битком пляжі, то можна придбати катер, і поплисти в найвіддаленіші куточки водойми. Але як вибрати катер? Який краще підійде? Саме про це і піде мова в цій статті.
Перше з чим треба визначитися — для яких цілей катер і скільки людей планується на ньому знаходиться.

Якщо просто виїхати на пляж з сім’єю або на літню риболовлю з друзями, то оптимальний варіант для вас боурайдер відкритий А хто буде користуватися катером навесні або восени в непогоду, краще взяти кают ній катер кухня на борту http: // www. rentflot. ua / banquet. html.

Також важливо вибрати матеріал для катера. Найзручнішим вважається склопластик, завдяки йому влітку буде не жарко, а навесні не холодно, тк він має меншу теплопровідність. Ще одним плюсом склопластику є легке очищення, що не іржавіння При гарному догляді катер з такого матеріалу про служить вам довгу службу.

Наступний критерій при виборі катера — розміри. Оптимальний розмір катера до 6 метрів і до 750 кг. Такий катер зручно перевозити на причепі до автомобіля
І такий розмір забезпечує малу просідання, що дозволяє підходити ближче до берега.

З катером визначилися, а тепер кухня на борту. Якщо у вас є катер, то всі свята ви можете святкувати саме там. Але їжу, напої, сервіровку, оформлення краще залишити для професіоналів. Якщо ви загорілися ідеєю створити на своєму катері свято, то компанія Рентфронт завжди вам в цьому допоможе. Також ви можете вибрати що це буде:

Банкет — гості сидять за красиво оформленими столами (застілля)
Фуршет — вживання їжі стоячи і вільне переміщення гостей по палубі

Але а якщо у вас немає катера, але ви хочете відзначити свято саме там, то не переживайте компанія Рентфронт про це подбати. Це професіонали своєї справи їм можна довірити все, що стосується свята на воді. Вони підберуть місце яке підходить саме вам, банкетний зал, палуба теплохода або на острові єдине питання який вирішуєте ви, решта Рентфронт повністю бере на себе.

Величезне меню, яке нікого не залишить байдужим, складається з урахуванням ваших уподобань. Кваліфікований персонал допоможе зробити це свято незабутнім. Рентфронт дорожить кожним клієнтом, тому будуть враховані і дотримані всі ваші побажання і умови. До кожного гостя потрібен індивідуальний підхід, саме цим і славиться компанія Рентфронт
До зустрічі на палубі!