Як вибрати катер для прогулянки

Кожен чоловік хоч раз в житті уявляв себе власником катера. Стояти за штурвалом катера — чоловіча забава. Але чому ж тоді власників катерів не так вже й багато.

Велику роль відіграє місце вашого проживання. Якщо поблизу немає відповідного водойми, то і потреба в ньому виникає тільки на час відпустки. Визначтеся з метою, заради якої ви йдете на придбання настільки дорогого і громіздкого судна. Порадьтеся з рідними, довідаєтеся, про їх захоплення. Поговоріть з друзями. Що вони думають про вашу ідею? Чи підтримують її? Може, краще буде придбати катер в оренду
Http: // www. rentflot. ua /?

Якщо ви все ж утвердилися в своєму рішенні придбати судно, то подумайте про місце його стоянки в літній і зимовий періоди. Бажано, щоб це були території, що охороняються. Озирніться, де є відповідні місця, щоб спустити його до води. Проаналізуйте, як ви будите доставляти його до зон відпочинку. Крім ціни на катер доведеться розщедритися ще й на паливо, придбання якоря та інших матеріалів та інструментів, необхідних для його обслуговування.

Слід визначитися з моделлю катера. Подбайте про те, що б стати володарем дорогої речі, але за прийнятною ціною. Для цього потрібно звернутися до офіційних дилерів або дистриб’юторам, і купити катер з пристойною знижкою. Можна придбати катер уже був у вжитку, але в такому випадку потрібно добре розбиратися в механізмі пристроїв, щоб замість запланованого задоволення не отримати безліч проблем з ремонтом і покупкою зношених деталей.

Не варто економити на якості конструкції і деталей судна, якщо катер вам потрібен для заробляння на ньому грошей або частого використання. Погана якість призведе до швидкого зносу деталей і може підвести вас в самий невідповідний момент.

Але і катери від відомих виробників той же не завадило б оглянути. Необхідно звертати увагу на матрицю корпусу, кріплення корпусу до палубі, з якого матеріалу виконаний стрінгер, електропроводку рухового відсіку і його покриття, герметизацію болтових з’єднань і дверей. Перевірте, з якого матеріалу виконані сидіння. Сухість — ось головна вимога, що пред’являється до якісних сидінням. Шляхом порівняння декількох варіантів моделей ви зможете визначитися з правильним вибором. Адже якість — це не тільки комфорт, але і безпеку вас та ваших рідних, друзів і близьких.