Як вибрати канцелярський ніж

Цей інструмент ще кілька десятків років тому був нікому не відомий. Зате зараз запитаєте у будь-якого школяра, і він без запинки відповість що це таке і для чого служить.

У нашій статті ми розповімо як вибрати канцелярський ніж і які вони бувають.
Отже, конструкція канцелярського ножа складається з леза, його фіксатора і корпусу. Звичайно, деякі сучасні моделі відрізняються наявністю ще додаткових наворотів.

Види канцелярських ножів
Спочатку відзначимо, що всі подібні приналежності класифікуються по ширині леза. У широкому доступі існує 3 розміру: 7 мм, 9 мм, 18 мм. Всіх їх можна придбати на інтернет-ресурсі officeman. com. ua.

Кожне окремо взятий виріб має свої відмінні риси.
Природно, лезо відповідає за якість роботи ножа.

Для більшої ефективності по всьому його периметру створені спеціальні канавки. Згодом ніж втрачає колишню гостроту і виникає необхідність підточити лезо. Для цього беруть плоскогубці і відламують тупим шматочок. Після такої нехитрої процедури ніж знову може виконувати свої функції. Але прийме, що повторювати цю дію можна не більше 5 раз, після чого лезо стає взагалі непридатним для використання.

Ширина леза ножа в 7 мм дозволяє користуватися приналежністю тільки в цілях розрізання паперу. Орудувати їм при роботі з більш щільними матеріалами практично неможливо, так як ніж або не ріже взагалі, або робить косий надріз.

Перед тим як вибрати канцелярський ніж з 9 міліметровим лезом, зверніть увагу на його багатофункціональність. Він здатний розрізати папір, тонку шкіру, картон, пластик і навіть лінолеум. Не дарма він такий популярний в будівництві.

Ну і нарешті, ніж з лезом шириною 18 мм використовується виключно в будівельних роботах. Купувати його для канцелярських справ не має сенсу.
Фіксатори в канцелярських ножах

Наступний не менш важливий момент — класифікація фіксаторів в ножах. На маленьких моделях він зроблений з пластмаси і виглядає як розсувні деталь. Однак в по-справжньому якісних ножах фіксатор має вигляд закрутки з притискної платівкою.

Він відрізняється більшою надійністю і міцністю, у порівнянні з пластмасовим. Щоб канцелярські приладдя прослужила вам більше одного місяця, купуйте гвинтові фіксатори.

Великий асортимент подібних виробів представлено на Officeman.
Останнє на що, варто звернути увагу при поході в магазин — це кінчик корпусу біля леза. Бажано, щоб він був виконаний з металевих матеріалів.

Рекомендуємо для ознайомлення: