Як вибрати інсталяцію

Нинішні ванні кімнати часто обладнають ще і якоїсь підвісною сантехнікою. Системою інсталяції називається монтажна система, що дозволяє встановити відповідні предмети сантехніки, такі, як унітази, раковини, пісуари і біде в будь-якому місці ванної кімнати, не враховуючи типу стін. При цьому, технічна начинка ховається за фальшстеной.

Тобто, перед Вами буде цілком акуратне простір, що має унітаз і кнопку змиву. Перш, ніж здійснити вибір інсталяції для свого унітазу або ж раковини, потрібно уважно подивитися план всього приміщення. Оскільки Вам потрібно вирішити те, де ж Ви плануєте розташувати сантехніку. Для стандартного розташування цілком придатною буде інсталяція будь-якого типу від такого ж будь-якого виробника. Якщо ж перегородки розташовані з двох сторін, то кращим вибором для Вас будуть системи об’ємної конструкції, що дозволяють навішувати предмети сантехніки з двох сторін стіни.

В такому випадку змивну клавішу встановлюють в горизонтальному положенні, але ніяк не фронтально. У тому випадку, якщо сантехніка розташована в кутку, то реальними вважаються два варіанти: придбання особливого кріплення для звичайних систем інсталяції або ж спеціальні монтажні модулі на кут.

Коли сантехніка в лінію, то системи інсталяції будуть зручними саме тим, що є можливість об’єднати одночасно кілька предметів в один вузол: біде, раковину, унітаз. Надійна і якісна інсталяція cersanit http: // santehsvit. com / category / installations / cersanit / тут для Вас представлена у великому асортименті.

Конкретний тип інсталяції завжди буде залежати від того, куди доведеться головний вага конструкції. Якість такої системи завжди залежить від самого початку від надійності бачка. Зазвичай він складається з пластика, що точно виключає появу корозії. Виходить так, що прокладка клапана змивання виконується з силікону або ж довговічною гуми. Важливо, щоб в бачку передбачалося пристрій аварійного зливу.

Потрібно знати і те, що з системами інсталяції встановлюють, крім того, що підвісні, але ще і підлогові моделі унітазів. Такий різновид особлива, так, як має прихований бачок. Системи інсталяції взагалі універсальні, тому для них доречними будуть унітази кожного виробника. Також є кнопка змиву, яка купується окремо.