Як вибрати ігрову приставку

Сьогодні існує багато варіантів речей для дітей, які можна подарувати на день народження або на інше свято. У кожного з батьків може бути сумнів: купити повноцінний комп’ютер або якісну ігрову приставку?

Проблема цього питання полягає в тому, що комп’ютер сьогодні – це всім відома річ, а ігрова приставка – для деяких щось загадкове.

Але, якщо ви все ж вирішили придбати ігрову приставку, то давайте розберемося в одному важливому пункті: як вибрати ігрову приставку?

Приставка – закритий механізм. Якщо ви заходите поміняти відеокарту, або ж додати оперативної пам’яті, то цього зробити буде неможливо. Немає можливості встановити певну програму. Взагалі консоль буде відтворювати тільки те, що в неї вмонтовано з моменту виробництва.

Найбільшою перевагою ігрової приставки є те, що вам не потрібно переживати про запуск гри, про те, чи буде він виснути. Вам не буде потрібно апгрейдити девайс, додаючи нові системні вимоги і взагалі стежити за ними. Гру та не потрібно встановлювати, просто вставляєш диск і насолоджуєшся проведеним часом.

Багато людей відносять до мінусів ігрової консолі те, що ігри до неї дорожче. Але це буде зовсім навпаки, їли у вас вже є якісний телевізор, екран, на якому ви будете запускати приставку.

Відповідаючи на питання, як вибрати ігрову приставку, слід розглянути деякі їх види, які зараз популярні на ігровому ринку.

PlayStation 2 – це легендарний продукт компанії Sony, який з’явився ще в 2002 році. Через більш чес 10 років дана консоль все ще користується популярністю.
PlayStation 3 з’явилася в 2006 році. Консоль читає звичайні диски, а також Blu-ray варіант. Це пошти повноцінний ігровий комп’ютер з вбудованою оперативною пам’яттю.

Якісним і популярним продуктом сьогодні є Xbox One ціни на яку трохи більше, ніж на PlayStation. Цю річ нового покоління виробляє Microsoft, вона підтримує формат HD DVD, а також Blu-ray. Найкращим варіантом буде запис ігор на вбудоване дисковий простір гаджета. Музику, фільми та інший контент можна відтворювати, використовуючи знімні накопичувачі. Xbox One підтримує багато ігор, вимоги яких не підходять для інших консолей.

PlayStation Portable – це кращий варіант з портативних ігрових приставок. На цій консолі краще грати гонки, бойовики, файтинг. Весь ігровий контент можна записувати тільки на карту пам’яті девайса.

Детальну інформацію читайте на сайті Notus.