Як вибрати гарний лак

Кожна дівчина прагне величезну увагу приділяти своєму манікюру. І це вірно. Манікюр – це та сама деталь, яка може як прикрасити, так і зовсім зіпсувати ваш образ, тому йому і потрібно надавати чи не ключове значення.

Багато дівчат віддають переваги манікюру в салоні краси, багато хто робить його тільки самостійно, – неважливо. Головне, щоб ваші нігті були красивими і, що найголовніше, здоровими.

Якщо ви свої нігті нікому не довіряєте і вважаєте за краще манікюр робити суто самостійно, в домашніх умовах, – то, напевно, у вашому арсеналі є величезна кількість різних лаків для нігтів http: // 4nails. com. ua / index. php? cat = 110. Однак дайте нам на одне просте запитання, – за якість всіх чи лаків, які у вас є, ви готові поручитися? Думаємо, що ні.

Як зазвичай дівчата купують лаки для нігтів? Вони можуть піти в магазин побутової хімії за пральним порошком і заодно прихопити з собою лак. Також вони можуть просто купувати іншу косметику і побачити, що в магазині проходить якась акція на лаки для нігтів, – теж не рідкість. Словом, варіантів може бути більш, ніж достатньо.

Але ми б радили вам все-таки приділяти більше уваги покупці лаку.
Ніколи не йдіть на касу оплачувати обраний лак, якщо ви не відкривали баночку. Зовні з баночкою все може бути нормально, а ось за своєю консистенцією лак може бути просто жахливим.

Однак перше, що вам каже про якість лаку – це його запах. Саме він вам і скаже, зашкодить лак вашої нігтьової пластини чи ні. Якщо ви відкрили лак, а вам в ніс вдарив гострий хімічний запах, – то це не дуже хороший показник.

Часте використання такого лаку може привести вашу пластину в жахливий стан, а лікувати її потім буде не тільки важко, але ще і дорого.

Якщо ж запах у лаку ледь помітний, – то такий лак дуже щадне буде впливати на ваші нігті. Нехай такий лак для нігтів буде коштувати дорожче, але зате ви будете впевнені, що вам не зашкодить. Та й взагалі, краще мати не так багато лаків, але хорошої якості.

Також зверніть увагу і на консистенцію лаку. Якщо він занадто густий і важкий – то його буде важко наносити, він буде довго сохнути. Радимо вам вибирати лаки середньої рідини, і легкі по своїй текстурі. Такі лаки легко наносяться і швидко висихають.