Як вибрати футболку

Неможливо уявити свій гардероб без футболки. Її можна носити, як влітку, так і взимку, як у будні, так і на свято, це універсальна річ, функції якої справді незамінні.

Купити жіночі футболки оптом http: // modnasprava. ru / catalog / zhenskie_futbolki / нескладно, інша справа — вибрати саме ті моделі, які підкреслять ваші зовнішні достоїнства і допоможуть візуально приховати недоліки, змістивши акценти. У даній статті ми поговоримо про те, як правильно підбирати футболку для того чи іншого типу фігури.

Найбільше пощастило дівчатам з фігурою за типом пісочного годинника, так як в ній приховувати особливо нічого, тому що недоліків просто немає. Однак можна примудритися візуально зіпсувати і таку фігуру, підібравши що-небудь мішкувата, негарне.

Власницям фігури «пісочний годинник» можна без зайвої скромності носити облягаючі футболки, які м’яко огинають плечі і лягають на стегна. Можна зробити акцент на талії, вибравши футболку з красивим паском. Найкраще виглядають також моделі з в-подібним вирізом чи овальним.

Фігура, яку за формою можна порівняти з яблуком, потребує того, щоб візуально «приховали» виступаючий живіт. Тому таким дівчатам краще купувати вільні моделі, а також футболки з глибокими вирізами, які роблять акцент на грудях, а не на животі. Підходять варіанти з вертикальним принтом, еполетами на лінії плечей.

Також радимо вибирати подовжені моделі, які також усунуть акценти з живота в низ.
Власницям грушевої фігури потрібно за допомогою одягу збалансувати них і верх. Тому потрібно вибирати яскраві футболки з «чіпляє» принтами, які максимально відвернуть увагу від важкого низу.

Слід також звернути увагу на моделі з рукавами-ліхтариками, які роблять плечі трошки ширше, що вирівнює лінію плечей і стегон.
Якщо фігура жінки нагадує перевернутий трикутник, то необхідно візуально зменшити лінію плечей, це зрозуміло. Допоможуть в цьому непросто справі футболки з вертикальними принтами, модної нині басків, красивими комірцями.

Жінкам з прямокутною фігурою, потрібно зробити чіткі акценти на нижній і верхній частині тулуба, щоб таким чином візуально промальовувати вигини. Підійдуть знову ж моделі з басками, а також такі футболки, які мають поясок на талії. Можна вибрати і футболки з різними прикрасами на плечах і грудях.