Як вибрати фірмові годинники

Швейцарські оригінальні годинник для багатьох громадян були і є дорогим придбанням. Ціна більшості моделей може доходити до декількох тисяч доларів, тому купити такий годинник дозволити собі можуть далеко не всі. Сучасні споживачі знайшли для себе вихід, купуючи підробки відомих брендів, вони набувають не дорогі моделі з престижним ім’ям. Як вибрати фірмові годинники за доступною ціною і хорошої якості? Складно, але можна. Перш за все, слід звертати увагу на використовуваний матеріал, країну виробника і нюанси у вигляді маркування, мітки циферблата, каменів і їх огранки. Тільки по-справжньому уважний і вимогливий покупець зможе вибрати якісну і надійну модель.

У сучасному світі виробництво годинників-аналогів активно розвивається. Тепер навіть багатьом професіоналам важко на перший погляд розпізнати підробку. Як не попастися на вудку підприємливих продавців і як вибрати фірмові годинники хорошої якості? Перш за все, необхідно більш детально вивчити сам ринок годин і багато дрібниць, пов’язані з їх виробництвом.

Трохи про термінологію. Найдорожчі і якісні копії знаменитих марок годин називають репліками. Як правило, виробляють їх не на заводах, але, не дивлячись на це все комплектуючі у таких годин хорошої якості. Для їх виготовлення застосовується тільки якісний метал, іноді навіть використовуються камені дорогоцінних порід. Зовні репліки завжди виглядають привабливо, а ось механізм іноді залишає бажати кращого. Маркування на деталях у підробок відсутній і кількість каменів значно менше, ніж в справжніх моделях. Камені, як правило, мають сірувато-мутний колір, а всі дрібні елементи годин погано закріплені. При всіх своїх недоліках, ціна на репліки максимум на 10-20% нижче оригінальної.

Економічним варіантом помірного якості є копії швейцарських годинників, які мають мітки на циферблаті, нерівні контури і багато інших недоліки. Всі необхідні рекомендації від магазину Імідж за вибором хороших швейцарських годинників можна знайти в інтернеті. Тільки дотримуючись всі рекомендації можна не помилитися з вибором. Багато підробки мають низькоякісну гравіювання і дешеві кварцові нутрощі замість механічних.

Самим помилковим варіантом при виборі годинника буде придбання китайського ширвжитку. Такі годинники не тільки поступаються за якістю навіть самої грубої японської копії, але і зовні відрізняються від своїх оригіналів. Груба штампування, табло з картону, криві мітки на циферблаті не додадуть солідності і репутації людині, яка купила таку копію.

І останнє, якщо у вас немає можливості придбати собі дорогі марки швейцарських годинників, то замість копій буде краще придивитися до більш економічним оригінальним моделям. Купивши такий годинник, ви економите на пафосному бренд, і купуєте сукупність якості, привабливості та оригінальності.