Як вибрати фільтр для очищення води

При виборі фільтра для води слід пам’ятати, що його зовнішня складова — далеко не першорядне фактор, яким потрібно керуватися при виборі.

Вибір фільтра найкраще починати з ознайомлення зі швидкістю фільтрації приладом води.
Купуючи фільтри, люди бажають позбутися від різних забруднювачів, таких як хлор, метал, бактерії. Саме тому необхідно вибрати фільтр з високим ступенем очистки. Крім того, досить важливий і ресурс картриджа, який визначає частоту зміни фільтруючого елемента.

Ви можете подивитись деталі параметри можна, якщо знати внутрішню систему картриджа.
Простір усередині приладу завжди заповнюється сорбентом — речовиною, завдання якого полягає в поглинанні шкідливих домішок. До найбільш поширених сорбентів відносять активоване вугілля і доломіт — подрібнену щебінку.

Деякі виробники часом використовують в якості сорбенту шунгіт і цеоліт.
Головною характеристикою, що говорить про якість сорбенту, є його здатність до сорбаціі — поглинання забруднювача.
Для правильного вибору фільтра для очищення питної води необхідно знати ряд речей:

1. Початкове якість води, що очищається: домішки, які її забруднюють. Для цього воду необхідно здати на аналіз в лабораторію.
2. Приблизний витрата води на добу, місяць, рік і її основне призначення.
3. Місце, в якому буде розміщений фільтр або система водоочистки.

Фільтри побутового типу поділяють на проточні та глечики (наливні).
Глечики фільтри володіють більш доступною ціною, проте їх ресурс очищення води відносно невисокий і складає від 100 до 300 літрів.

В таких приладах відбувається фільтрація води від хлору і поліпшення її органолептичних властивостей, серед яких колір, смак і запах.

Фільтри проточного типу дорожче, зате їх ресурс розрахований на тисячі літрів води. За допомогою гнучких шлангів прилад підключається до водопроводу холодної води. За даною адресою завжди можна придбати фільтр ханівел http: // filter. ua / leader_comfort. html.

Розміщують такі фільтри зазвичай на кухонній мийці, або ж під нею. У стільниці мийки монтується окремий кран (можливе використання і існуючого крана-змішувача), через який і відбувається подача відфільтрованої води на швидкості 0.3-0.8 л / хв.

Керуючись вищевикладеної інформацією, вибір фільтра для очищення води стане легким завданням.