Як вибрати доменне ім’я

Доменне ім’я — це те, що відвідувач бачить в рядку адреси в той час, як знаходиться на сайті, тому до його вибору необхідно ставитися з особливою увагою. Раніше доменне ім’я грало дуже істотну роль в результатах пошукової видачі, зараз воно вже не так сильно береться в розрахунок, однак в будь-якому випадку, якщо користувач побачить гарне, тематично націлене доменне ім’я, він перейде на сайт.

Більшість початківців блогерів турбує питання Як вибрати доменне ім’я. Для того, щоб зробити правильний вибір, в першу чергу необхідно врахувати тематику сайту. Домен повинен максимально точно характеризувати ваш сайт. Намагайтеся вибирати читабельний домен і досить запам’ятовується.

Другим моментом, на який потрібно звертати уваги, є так звана доменна зона. Вона характеризує територіальну і інформаційну спрямованість інтернет ресурсу. Так, наприклад, зона com характеризує сайти загальної тематики, net — сайти, так чи інакше пов’язані з уявленням певних інтернет послуг, org — сайти некомерційних організацій. Існують також територіальні доменні зони, такі як ru, ua, by. Варто сказати, що вибір доменної зони не є настільки важливим фактором, який буде впливати на популярність сайту, проте краще дотримуватися відповідності доменної зони і спрямованості вашого сайту.

Для того, щоб зареєструвати доменне ім’я, в першу чергу необхідно знайти реєстратора. На його сайті за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу ви перекладете необхідну суму на його рахунок, після чого увійдіть до вибраного домену. Під час реєстрації вказуйте свої справжні дані, це дозволить підтвердити той факт, що домен дійсно належить вам. Ясна річ, що дані можна вказати зовсім інші, однак це може викликати чреваті наслідки в разі, якщо ваш ресурс буде мати великий комерційний успіх. Більшість якісних реєстраторів надає функцію приховування вашого справжнього імені від whois. Якщо хтось захоче перевірити кому належить домен, йому відобразиться напис Private Person.

Якщо ви трохи розібралися Як вибрати доменне ім’я, рекомендується задуматися про активної розкрутки сайту. Перевірена компанія seooki займається розкруткою сайтів, тому рекомендуємо скористатися її послугами. За обумовлений проміжок часу ваш сайт набере потрібну кількість унікальних відвідувачів.