Як вибрати дитячого масажиста

Якщо у вас з’явилася необхідність пройти курс лікувального масажу, то перша проблема з якою вам доведеться зіткнутися — це вибір хорошого масажиста, який допоможе вам одужати і позбутися від проблем зі здоров’ям. А що говорити, якщо масаж Київ http: // www. moulinrouge. kiev. ua / потрібен не вам самим, а вашій дитині? Тут взагалі треба бути гранично обережними записуючи його на сеанс.

Тому що один неправильний рух масажиста, як у дитини може трапиться кривошия або шийний тяж. Випадки такі бували, але все це відбувалося з вини некваліфікованих масажистів і, звичайно ж, батьків, які не завдали собі клопоту пошукати хорошого перевіреного фахівця.

Вибираючи масажиста, не дивіться на його вік, людині може бути і 25 років, і 65, справа не в його віці, а в його таланті. Так-так, масажист повинен володіти талантом! Головне, щоб у нього був достатнім досвід роботи, і якщо у масажиста пенсійного віку досвід роботи, беззастережно, буде, то у молодого фахівця просто не може бути за спиною 10-20 років стажу.

Якщо ви таки потрапили до молодого масажиста, важливо, щоб він встиг до цього пропрацювати хоча б 2-3 роки. Також важливо, щоб у нього було вищу медичну освіту, — тритижневі курси масажу нам не підходять. По-перше, такі курси може закінчити будь-який бажаючий, незалежно від того, чи є у нього талант роботи руками чи ні.

Сертифікати видають кожному, оскільки люди платять за навчання дуже немаленьку суму. Спробуйте пошукати і відгуки про своє масажиста, напевно, вона є. Зверніться на форуми молодих мам в вашому місті, вони зазвичай знають майже всіх дитячих лікарів, а таких як масажисти і тим більше.

Що стосується дитячого масажу, то відразу варто зазначити, що дитина ні в якому разі не повинен плакати під час сеансу. Можливо, він злякається, але ви зможете розрізнити перелякане схлипування від плачу, тому що боляче. Руки людини, який робить масаж, обов’язково повинні бути теплими, що дитина не захворіла.

Також дитячий масажист повинен вміти налагодити контакт з вашою дитиною і під час якихось хворобливих маніпуляцій вміти його відволікати, веселити і провокувати на розмову. Батьки, або одному з них, також необхідно перебувати