Як вибрати дитячий одяг

Вибрати одяг дитині не так вже й просто. Адже доросла людина при примірці завжди може чітко визначити чи комфортно йому. З дитиною справа йде складніше. Адже не завжди є можливість приміряти одяг маленькій дитині, і якщо навіть приміряти вдасться, він не зможе пояснити наскільки йому зручно. Тому замість того, щоб гадати, як вибрати дитячий одяг, краще скористатися нижченаведеними правилами, які допоможуть підібрати одяг правильно.

Перше правило – віддайте перевагу одягу з натуральних тканин. Особливо це важливо, коли мова йде про одяг для немовлят. Адже у них на синтетичні вироби може проявитися алергія. Тому речі для самих маленьких краще вибирати з м’якої бавовни або фланелі.

Можна вибрати льон або трикотаж, але врахуйте, що текстура таких тканин грубіша. Зверніть увагу на колір одягу. Чим яскравіше колір, тим більша ймовірність застосування хімічних барвників. Новий одяг обов’язково потрібно випрати і пропрасувати з виворітного боку.

Друге правило – правильно підібрати розмір. Дуже часто мами вибирають одяг для дитини самостійно, без його присутності. У цьому випадку немає можливості навіть «прібросіть» річ, щоб визначитися з розміром.

На щастя, сьогодні більшість виробників одягу для дітей вказують на етикетці зростання (або вік) дитини. Однак слід зазначити, що поняття розмірів може бути різним у різних виробників. Та й дитина не завжди відповідає віковим нормам.

Виробник якісного одягу крім розміру вказує на етикетці основні параметри – зростання, обхват грудей і стегон, які допоможуть вам визначитися з розміром. Купуючи одяг у інтернет-магазині, почитайте відгуки, або проконсультуйтеся з менеджером. Отримати хорошу консультацію і вибрати одяг для дітей різних виробників можна в інтернет-магазині http: // www. momhappy. com. ua / shop / tops. html.

При виборі головного убору головним розміром є окружність голови. Його можна заздалегідь виміряти будинку, щоб не мучити малюка примірки. Зверніть увагу на шов. На шапочках для немовлят він не повинен бути на потилиці, а для самих маленьких, краще вибрати чепчик швами назовні. Шапка для вулиці повинна добре закривати вуха і не з’їжджати на очі.

Ознайомившись з цими не складно правилами ви будете знати як вибрати дитячий одяг правильно. Тоді похід за покупками НЕ буде захмарюватися необхідністю повернення неправильно підібраного речі.