Як вибрати дитяче автокрісло

Для того, щоб ваша дитина завжди був у вас на увазі, і ви не упустили нічого важливо, необхідно придбати дитяче автокрісло. Воно забезпечить маленькому мандрівникові затишний комфорт, а вас спокій і відчуття безпеки. До вибору хорошого і якісного автокрісла необхідно підходити дуже ретельно і враховувати безліч чинників. Наприклад, обов’язково врахуйте вік дитини, його вага, фізіологічні характеристики. Також обов’язково потрібно врахувати, скільки часу ваш малюк буде проводити в машині.

При виборі автокрісла необхідно врахувати кілька характеристик та особливостей структури і моделей крісел. Перше, на що необхідно звернути увагу — е то каркас. Для виготовлення використовуються пластмасу або алюміній. Найбільш якісним буде каркас з алюмінію, а ось пластмасові повинні мати якість ЕСЕ R 44/04. Це свідчить про те, що пластик якісний і безпечний. Спинка обов’язково повинна бути анатомічної, для цього купуйте її, щоб відчути опуклості. Вона повинна регулюватися, так як дитині необхідно і спати в машині.

Підголівник також повинен регулюватися. Він виключає можливість наголоси дитини головою об крісло машини і забезпечує рівну позу для сидіння.
Для того, щоб вибрати дійсно якісний товар, варто завжди вибирати компанії відомих брендів. Однією з такої фірм є Recaro. Це фірма з великим досвідом виробництва дитячих товарів, які пройшли всі рівні специфікації і безліч перевірок.

Компанія пропонує найкращі рішення виготовлення автокрісел вищого класу. Рекаро працює з багатьма автомобільними компаніями, які пропонують вже вбудовані автокрісла для дітей. Автокрісло від Рекаро — це в першу чергу ідеальний товар, високої якості і надійності, безпечне і продумане до найменших деталей. Вони включають в комплектацію різні аксесуари і комплектуючі. У 1902 році один майстер заснував фірму, яка за багато стала відомим брендом.

Щороку виробники покращують якість товарів і вдосконалять свої вироби.
Інтернет магазин Автокрісла пропонують у своєму асортименті товари саме цього виробника за найкращими і вигідними цінами. Якщо ви вирішили придбати автокрісло для свого малюка. Щоб він завжди був з вами під час поїздок, тоді заходите на сайт http: // avtokrisla. com / b1_recaro. html і вибирайте найкращий товар.