Як вибрати цеглу

Одним з найбільш поширених будівельних матеріалів в світі вважається цегла. Він не втратив своєї популярності і в ті часи, коли панував бетон і скло. Це пояснюється великою кількістю корисних характеристик цього будівельного матеріалу. Однак, перед тим, як вирішити питання — як вибрати цеглу, варто розібратися в основних його різновидах.

Залежно від свого складу, цеглу бувають силікатними або керамічними. Останній являє собою продукт, отриманий в результаті випалення певного виду глини. Для його виготовлення використовуються різні суміші глин, склад яких і буде визначати остаточний колір цегли від жовтого до червоно-оранжевого.

Другий не маловідомий тип цегли — це силікатна, його отримують шляхом автоклава піску і вапна, він володіє білої, або світло-бежевою забарвленням. При бажанні, в таку суміш можна додати барвник, і на виході цегла може бути синього, зеленого, фіолетового або будь-якого іншого кольору. Силікатна цегла перевершує керамічний за своїми характеристиками міцності, але він більше по масі і добре вбирає вологу.

Керамічні цегли, залежно від методу випалу можна розділити на нормальні, перепалене і клінкерні. Можна більш детально дізнатися про цегла клінкерна на сайті http: // www. ua. all. biz / kirpich-klinkernyj-bgg1089823. клінкер і перепалений цегла отримують шляхом випалу глини при дуже високих температурах. В результаті досягається більш щільна структура будівельного матеріалу, яка не вбирає непотрібну вологу і дозволяє використовувати цеглу в умовах максимальної вологості і при низьких температурах.

Керамічні цегли виробляють повнотілі або з порожнечами, при цьому, можна отримати прекрасні тепло — і звукоізоляційні характеристики матеріалу.

Брусок стандартного цегли має розмір 250 * 120 * 65 мм. Ці розміри створюють комфортні умови для муляра, який виконує роботи з цеглою. Для того, щоб підвищити продуктивність праці і заощадити розчин, цегла виробляють висотою в 88 або 138 мм, замість стандартних 65 мм.

Перед тим, як вибрати цеглу, важливо керуватися такими головними якостями матеріалу, як морозостійкість і міцність. Для вузькоспеціалізованих будівель використовується цегла з високою хімічною стійкістю і вогнетривкість. Вибираючи цегла, важливо передбачати і будівельні цілі. Для гаража і багатоквартирного будинку потрібні матеріали, які повинні витримувати навантаження різного рівня.

Детальну інформацію читайте на сайті Allbiz.