Як вибрати батут

Літо — пора відпочинку та розваг. Одне з найбільш привабливих і доступних — надувні атракціони. Прекрасний шанс доставити море задоволення дітлахам і заробити на цій благій справі, оскільки батути прості в експлуатації і не вимагають високих витрат на енергозабезпечення.

Однак бажаючому скористатися цією можливістю слід поставитися до цієї справи з усією серйозністю, оскільки конкурентів буде чимало.

В першу чергу, слід вивчити питання, як правильно вибрати надувний атракціон. Щоб з того розмаїття батутів, що сьогодні пропонується на цьому ринку, вибрати саме той, який максимально відповідатиме всім умовам вашого нового бізнесу і принесе бажаний прибуток, потрібно розібратися у всіх нюансах.

Для початку потрібно врахувати, в якому місці буде встановлений батут, чи будуть поблизу аналогічні атракціони, а також визначитися з віком потенційних клієнтів.
Сьогодні найбільш популярні надувні комплекси, які поєднують батут і гірку, що дає малюкам можливість попустувати досхочу

— і пострибати, і піднятися на гору, скотитися з неї. Своїх шанувальників, але в меншій кількості, знаходять і класичні надувні споруди — звичайні батути і просто гірки. Також що б розважити дитину на канікулах можна зводити його на гоночні симулятори http: // www. fungroup. com. ua / ru / racing-simulator /.

Розрізняються конструкції і за своїми розмірами. Якщо атракціон призначений для установки в приміщенні, то, природно, вибирати його потрібно, враховуючи висоту цього приміщення. Найкраще підходять комплекси 5-6 метрової ширини, висота яких 2,5-4 метра. На вулиці теж можна використовувати подібний компактний атракціон, але все-таки краще зупинити свій вибір на надувному спорудженні великих розмірів — від восьми метрів і вище. Великий комплекс цікавіше дітям і більш насичений.

Що стосується матеріалу, з якого зроблені батути, то краще віддати перевагу тому атракціону, де щільність становить 650 грамів на квадратний метр. Якщо цей показник менший, то і термін експлуатації коротше. Варто звернути увагу і на якість матеріалу.

В середньому батут служить від п’яти до семи років, але гарна якість значно збільшує термін служби. Тому варто звернути увагу на питання якості, в якому, до речі сказати, країна-виробник не завжди однозначний показник.

І ще один дуже важливий аспект — безпека. Як правильно вибрати надувний атракціон, щоб розвага не обернулося для маленьких відвідувачів травмою, а для підприємця — проблемами і поганою репутацією?

Потрібно віддати перевагу конструкції з високою огорожею. Ще варто звернути увагу на огорожі, виконані сіткою — вони можуть становити небезпеку, особливо якщо розташовані перед гіркою — в зоні гальмування.

Обов’язково потрібно стежити за дотриманням правил техніки безпеки. По-перше, спорудження потрібно надійно закріпити, так як батут може перевернутися, наприклад, від несподіваного сильного пориву вітру. А взагалі експлуатацію надувної конструкції краще відкласти, якщо погода зіпсувалася.

Дощ, град, сильний вітер не сприяють безпеці вироби — його стійкість зменшується, збільшується ризик отримання травм на слизькому від вологи матеріалі. Тому в негоду краще зробити вихідний. А якщо погода різко зіпсувалася, краще відразу вивести дітей і відключити електричне живлення нагнітача.

Не можна використовувати надувні атракціони, якщо на них з’явилися розриви і порізи тканини, через що зменшується тиск. З цієї ж причини краще зупинити експлуатацію в разі поломки вентилятора і якщо він заблокований сміттям. Ні в якому разі надувний атракціон не повинен працювати, якщо порушена електрична ізоляція.

Не слід забувати і про кількість відвідувачів, що одночасно знаходяться на майданчику. Недотримання цього правила може обернутися бідою.

Щоб нову справу принесло задоволення і прибуток, потрібно пам’ятати, що від людини, що працює з батутом, залежить життя і здоров’я дітей.