Як вибрати авто для роботи

Ви вирішили зайнятися візництвом — значить вибираним автомобіль для роботи в таксі. Практично будь-який автомобіль можна використовувати в якості таксі, але не кожен з них зможе витримати пов’язані з цією роботою навантаження — день у день доводиться долати не одну сотню кілометрів. При цьому не варто забувати про те, що дороги пострадянського простору не відрізняються видатною якістю і, м’яко кажучи.

Тому вибір автомобіля для роботи таксі — дійсно серйозне питання, яке має відношення не тільки до таксистів, а й до автолюбителям, які купують транспортний засіб для таксомоторної експлуатації. Важливо, щоб таксі поєднувало в собі надійність, економічність, помірний комфорт.

Якщо людина не дуже знайомий з цією сферою діяльності, то йому буде досить важко вирішити таке завдання. Необхідно знати про потенційні витрати на обслуговування транспортного засобу — поточні, непередбачені і планові. Крім цього, майбутньому таксисту потрібно вміти розрахувати зносостійкість машини. Наприклад, в разі оренди транспортного засобу, важливо не тільки встигнути повернути вкладені кошти, а й отримати прибуток. Зазвичай, досвідчені водії намагаються після нетривалого терміну експлуатації такої машини, якщо вона знаходиться в їх власності, продати її за хорошою ціною, навіть значно дешевше, ніж нова.

При виборі автомашини для роботи таксі не менше актуальним питанням є витрати. Щоденні витрати включають:
* Витрата палива — чим він менший, тим вище виручка;
* Витрата на масло — для таксі завжди потрібно тільки високоякісне масло з регулярною заміною кожні 10 тис. Км.

Якщо говорити про переваги європейських таксистів, то відвідавши країну, можна помітити, що водії, як правило, віддають перевагу вітчизняній автомобільну промисловість. Наприклад, німці користуються, в основному, рідними BMW і Mersedes, а у Франції майже всі таксисти працюють на Peugeot.

А ось в Україні, останнім часом, популярним авто-таксі став Daewoo Lanos. Не дивлячись на свою відносну дешевизну, автомобіль прекрасно зарекомендував себе, завдяки своїй витривалості протягом довгих років експлуатації. Останнім часом набув розвиток такий вид послуг Київ вантажне таксі http: // ekonomtaxi. com. ua / pages / view / taksi_gruzovoe

Справедливості заради, необхідно відзначити, що в технічних параметрах жодного автомобіля в світі не написано годиться він для роботи таксі чи ні. Зазвичай це показує тільки практика. Робота в таксі — справа відповідальна і складна. Таксист повинен володіти терпінням і добре орієнтуватися в тій місцевості, де автомобіль буде експлуатуватися.