Як вибрати амінокислотний комплекс

На спортивному ринку, існує безліч різноманітних амінокислотних комплексів. Практично кожна компанія виробляє амінокислоти, а багато хто випускає цілі лінійки амінокислотних комплексів. У чому ж полягає відмінність амінокислот і як вибрати амінокислотний комплекс?

Освіжимо пам’ять про амінокислотах, це як відомо складові компоненти білка, які сприяють нарощуванню м’язової маси. Білкова їжа містить в собі більше 20-ти амінокислот, ділиться на дві групи — замінні (дозволяють організму самостійно виробляти синтез), а також незамінні (які добуваються з їжі).

Володіючи знаннями про те як вибрати амінокислотний комплекс, можна набирати м’язову масу, максимально ефективно. Білок надійшов в організм, розщеплюється за кілька стадій, спочатку амінокислотні фракції, потім на множинні амінокислоти, які лише потім засвоюються м’язами. Купуйте creatine mega caps 1250 http: // www. sport-food. com. ua / products / creatine-mega-caps-1250 — один з найбільш ефективних комплексів.

Призначення амінокислотних комплексів, полягає в миновании стадії розщеплення, для швидкого попадання їх за призначенням. Приймати їх необхідно після тренування, коли організм виснажений і починається процес відновлення. Однак є думка, що швидкість не так важлива, в порівнянні зі швидким засвоєнням сироваткового протеїну, з урахуванням часу, що вимагається для перетравлення капсули або таблетки в шлунку.

Амінокислотні комплекси отримують переваги перед протеїном, за рахунок зручності їх прийняття. Тепер не потрібно готувати протеїновий коктейль, досить запити таблетки водою.

Найчастіше джерелом амінокислот, служить молочний білок: ізолят, гідролізат, концентрат, соєвий і яєчний білок. У деяких випадках, в амінокислотні комплекси додатково включаються різні вітаміни, що сприяють нормальному функціонуванню організму, в основному додаються вітаміни групи B6, активно бере участь в обмінних процесах, а також в синтезі білка.

Для більш точної і докладної інформацією, щодо того як вибрати амінокислотний комплекс, Вам необхідно проконсультуватися з професійним тренером, який точно розбирається у виборі даних комплексів і правильне харчування.
Існують лідируючі компанії з виробництва амінокислотних комплексів. А свій вибір зупиняйте, без думок про економії коштів. Адже здоров’я перш за все!

Рекомендуємо для ознайомлення: