Як вибирати колготки

Колготки — це воістину незамінна річ в жіночому гардеробі, тому їх може бути у кожної дівчини величезна кількість. До того ж, сьогодні легка промисловість радує покупців величезним достатком різних моделей, що дозволяє створити за допомогою одних лише вдало підібраних колготок http: // kolgot. net / opt / просто-таки ідеальний і унікальний образ.

Наприклад, звичайне темне плаття ви можете доповнити ажурними колготками, або моделлю в сіточку і ваш образ вже буде шикарним.

Однак варто вміти правильно вибирати, а також носити колготки. По-перше, ми вам не радимо купувати дешеві моделі. Звичайно, економія в будь-якому її прояві завжди приємна для дбайливою господині. Але ж капрон — це дуже делікатний матеріал. Тому, дешеві колготки ви будете постійно змінювати, купувати нові.

Тому як дешеві моделі, на жаль, дуже швидко рвуться. А ось дорогих колготок вам вистачить не на один сезон, тому краще один раз купити якісну модель, ніж щодня купувати дешеві.
Важливо пам’ятати, що існують певні правила носіння колготок.

Так, наприклад, потрібно раз і назавжди запам’ятати, що чорні колготки ніколи не носяться зі світлим одягом і взуттям, це вважається ознакою поганого тону. Те ж саме стосується і тілесних колготок. Їх не варто надягати з чорним вечірньою сукнею і чорним взуттям. Це може повністю зіпсувати ваш образ.

Сьогодні можна зустріти колготки яких завгодно кольорів, починаючи від яскравих червоних і жовтих, закінчуючи леопардовими, смугастими і так далі. Всі вони виглядають дуже цікаво і ефектно. Варто тільки правильно поєднувати їх з одягом, а також вміти підібрати їх вдало під той чи інший випадок життя.

Наприклад, леопардові колготки будуть мати гарний вигляд на вечірці, але ось надягати їх на роботу або якесь офіційне діловий захід не варто, там вони будуть кілька недоречні.

Якщо ви вирішили надіти яскраві колготки, то пам’ятайте, що в такому випадку ваше плаття повинно бути кілька приглушених кольорів. Якщо ж ви надягнете одночасно і червоне плаття, і червоні колготки, — то навряд чи ви будете виглядати так стильно, як вам хотілося б. Акцент повинен бути зроблений на чомусь одному, — або на колготках, або на вбранні.