Як вибирати канцтовари для навчання

Як вибирати канцтовари для навчання

1 вересня з нетерпінням чекають і діти, і їхні батьки. І з особливим трепетом і діти, і батьки, збирають шкільний рюкзак. Напередодні навчального семестру перед кожним батьком стоїть відповідальне завдання — купити дитині найкращі, якісні та безпечні канцелярські товари. Саме про те, як правильно їх вибирати ми з вами і поговоримо в даній статті.

По-перше, не поспішайте купувати все, що ви бачите на прилавках. Далеко не всі, що сьогодні нам пропонують магазини може дійсно стане в нагоді вашій дитині в процесі навчання. Отже, для початку уважно подумайте, що вашій дитині треба, а що — ні.

Наприклад, той же дирокол або папка для ділових паперів — вашій дитині не потрібні. А ось олівці, ручки, фломастери, зошити і обкладинки — це те, що їм стане в нагоді в першу чергу.
Але спочатку ми поговоримо про найважливіше, що потрібно вашій дитині, — про рюкзаку. Яким він повинен бути? По-перше, він повинен бути містким.

І крім зошитів, пенала, книжок, туди повинна входити також змінне взуття, пляшечка з водою і обід. Крім того, відділи в рюкзаку повинні бути розташовані рівномірно, щоб сильне навантаження воля не стала якось для вашої дитини причиною викривлення хребта. Найкраще сьогодні купити рюкзак з ортопедичною спинкою, ви без зусиль знайдете його в продажу. Коштувати він буде трохи дорожче, зате ваша дитина буде зі здоровою поставою.

Далі вибираємо те, що ви покладете до вашої дитини в пенал. Якщо ви збираєте в школу учня молодших класів, то не потрібно купувати йому набір гелевих ручок. Набагато зручніше дитині буде писати ручками звичайними, кульковими. Та й вірогідність того, що дитина сильно забрудниться в процесі письма — мінімальна.

А ось гелеві ручки брудняться, на жаль, сильно. Тому підходять вони більше старшокласникам.
Що стосується зошитів, то вони повинні бути високої щільності, листи не повинні рватися від того, що дитина натискає на них ручкою.

Пам’ятайте, що довше прослужить та зошит, у якій буде тверда картонна обкладинка. Також, для більшого терміну зошити по якомусь важливому предмету, її краще обернути також в пластикову обкладинку. Дітям маленьким краще купувати зошити в косу, які допомагають формувати правильний і гарний почерк.