Як утеплити підлогу

Підлоги в квартирах перших поверхів, як правило, потребують додаткового утеплення. Зробити цю роботу можна самостійно, не запрошуючи професійних майстрів.

Інструкція.

Для роботи вам знадобляться: набір будівельних інструментів; монтажний пістолет і монтажна піна до нього;сучасний будівельний утеплювач; стяжка (суха суміш).

В першу чергу слід перевірити підлогу на наявність можливих тріщин і щілин. Якщо такі мають місце, їх необхідно ретельно закрити монтажною піною. Тепер приступимо до подальшої роботи оп утеплення підлоги. Для цього слід визначитися з матеріалом — утеплювачем. Існує великий вибір матеріалів, і кожен з них має відмінні характеристики. Саме тому, слід підбирати саме той вид утеплювача, який підходить до підлогового покриття вашого житла.

У тому випадку, якщо на підлозі є дошки, які ви міняти не збираєтеся, цілком підійде будівельна мінеральна вата. Щоб її укласти, потрібно акуратно демонтувати дошку, обов’язково пронумерувавши кожну. Перевіривши герметичність статі, замініть пароізоляцію. Між лагами щільно укладіть минвату. Потім поверніть на місце статеві дошки.

Якщо ви плануєте не тільки утеплити поверхню, але і замінити фінішну обробку підлоги, можна використовувати пінопласт. Цей матеріал є в продажу в декількох видах і має високі теплоізоляційні властивості.

Щоб утеплити підлогу пінопластом потрібно прибрати старе покриття. Покладіть на бетонну підлогу листи пінополістиролу і накрийте їх плівкою з поліетилену. Поверх плівки необхідно зробити стяжку зі спеціальної суміші. Решта робіт слід робити відповідно до обраного облицювальною покриттям підлоги.