Як танцювати повільний танець з дівчиною?

Якщо дівчині подобається певний молода людина, як правило, у неї є бажання станцювати з ним повільний танець, однак, на жаль, не всі хлопці мають бажання танцювати. А якщо все-таки таке бажання з’являється, то виявляється, що вони просто цього не вміють. Для того, щоб станцювати повільний танець і виділити себе на тлі інших «танцюристів» бажано слідувати певним нескладних правил.

Як танцювати повільний танець з дівчиною:

Перше, що впливає на танець — музика, від неї багато що залежить. Вона повинна бути, природно, повільної, мелодійної, приємною на слух. В ідеалі, якщо хлопець знає про музичні переваги дівчини, він зможе підібрати (замовити) для неї щось особливе.

Запрошення на танець також має бути м’яким, ненав’язливим. При згоді дівчини її необхідно супроводити на танцювальний майданчик, пропускаючи поперед себе (але не обов’язково).

Фактично найголовніше в танці — це стійка. Вона повинна бути галантно і не розв’язною. У класичному жанрі хлопець одну руку повинен покласти дівчині на талію або спину (НЕ попу !!!), а другий, зігнувши її в лікті, взяти руку пані, злегка наблизивши її до себе.

Під час повільного танцю важливо дотримуватися трьох «не»: чи не виснути на дамі (вона не стовп, а Ви не поранений солдат), не топтатися (Ви ж не ведмідь все-таки) і не лапати (у деяких хлопців асоціації: повільний танець — виправдана причина помацати дівчину). Інакше це може стати останнім танцем, по крайней мере, з цієї партнеркою.

Тепер сам танець. Не варто забувати, що це танець, а не прітопиванія на одному місці, необхідно повільно і плавно рухатися, ведучи партнерку в такт музиці.

За основу повільного танцю можна взяти звичайний вальс і на стандартний рахунок «раз», «два», «три» рухатися в темпі музики.

Навчанню повільного танцю може посприяти відео, тому напередодні бажано переглянути відео або ролики з плавними повільними танцями, без вульгарних елементів.

На позитивну динаміку підготовки до повільного танцю з бажаною дівчиною може зіграти тренування, під час якої роль дівчини виконуватиме сестра, мама, сусідка або навіть швабра.

Під справжнім повільним танцем мається на увазі якесь таїнство. Тому в такому танці дуже важливі плавність рухів і вкладення в них душі і бажання.

Незважаючи на передбачувану романтичність при повільному танці, не зайвим буде внесення в його елементи грайливості і кокетства, властивого не тільки дівчатам, але і хлопцям.

Зацікавленість партнерки також важлива, тому що якщо їй подобається молодий чоловік, то вона помітить його старання, а легку непевність і незграбність партнера не помітить. Якщо жінці (дівчині) Ви не симпатичні, тут уже й мало чим можна допомогти, щоб утримати її увагу.