Як створюється грамотний дизайн-проект квартири

Створення і народження інтер’єру квартири — це мистецтво. Ми всі мріємо про житло, де будуть панувати краса, стиль і благородство. Створити такий світ власними руками майже неможливо. Зробити інтер’єр приміщення комфортним і витонченим, який буде відповідати всім інтересам і потребам клієнта, здатний тільки справжній майстер — професійний дизайнер. Підбираючи для своєї квартири новий образ, людина бажає для себе чогось незвичайного, несхожого на все інше, йому потрібні нетривіальні рішення і креативний підхід.

Чи варто мучити себе пошуками таких рішень? Кожному потрібно займатися своєю справою, так чи варто витрачатися і втрачати час, якщо в дизайні ви не сильні? Це справа вимагає знань, досвіду і особливого підходу. Допоможуть вам професійні дизайнери. Вони подбають про все: спланують роботи, врахують можливості, оцінять перспективи, підберуть оптимальний і бажаний варіант інтер’єру. Серед багатьох достоїнств професійного дизайну інтер’єру квартир в Москві лідирують практичність, комфортність і функціональність. Наше бажання, щоб приміщення, де ми працюємо або проживаємо, було непросто місцем перебування, цілком зрозуміло. Це повинно бути затишне і бажане місце, куди хочеться повертатися, яким можна пишатися.

Тільки грамотний дизайнер здатний втілити ці бажання і зробить так, щоб ваш офіс або будинок стали і предметом гордості, і об’єктом захоплення тих, хто буде вас відвідувати. Поетапне створення грамотного дизайн-проекту квартири — Зустріч та спілкування з дизайнером. Спеціаліст з’ясовує побажання замовника. Смаки, уподобання, нюанси — все це детально обговорюється для визначення основних завдань проекту. — Візит дизайнера. Це потрібно для оцінки простору, де будуть проходити роботи. На місці визначаються всі обсяги і масштаби перепланування.

З урахуванням побажань замовника дизайнер пропонує свої варіанти облаштування житла. — Попередній дизайн-проект. Створюється ескіз проекту і необхідний пакет документів. Сьогодні, завдяки новітнім технологіям, можливе створення 3D зображень пропонованого інтер’єру. У замовника є можливість візуально оцінювати майбутній інтер’єр. Дизайнерський проект — це генеральний грунтовний план. Тому наскільки він якісно, детально і грамотно продуманий, залежить комфортність вашого подальшого проживання.