Як стати по-справжньому красивою і привабливою

Бути красивою і привабливою — це не просто можливість, це ціле мистецтво, яке далеко не кожному вдається осягнути. Щоб бути добре проінформованою в цьому питанні я раджу вам регулярно читати дуже корисний жіночий журнал woman365. Кожна жінка мріє бути привабливою, бажаною і красивою незалежно від віку і соціального стану, але вдається це не всім і не завжди. Саме тому ми вирішили зібрати в нашій статті найголовніші рекомендації, які допоможуть будь-якій жінці бути привабливою і красивою.

Як стати красивою

Що потрібно знати

Найчастіше при слові «привабливий» ми представляємо безпосередньо тільки зовнішню красу. Тобто, якщо вірити упередженням натовпу, то привабливість полягає тільки в милому обличчі, стрункій фігурі або великих грудях? Тоді чому ж красиві зовні люди не можуть знайти собі пару довгий час? Тому що краса і привабливість — це не тільки зовнішні фактори. Людина може бути скільки завгодно гарною зовні, але всередині вона може бути брехливою і злою. Привабливою назвати таку людину язик не повертається. По-справжньому привабливі і красиві жінки — це ті, у яких все в порядку із зовнішністю, але в той же час і всередині вони дуже добрі і щирі люди!

Зовнішня краса і привабливість з роками може зникати, оголюючи тільки людські якості. Так, спочатку людина оцінює партнера тільки за зовнішніми даними, але потім вона починає дізнаватися його ближче, і якщо у партнера немає внутрішньої краси, то сенсу від такої людини рівно стільки ж, як і від красивого ліхтарного стовпа.

Для початку давайте розглянемо зовнішні чинники, якими повинні володіти жінки, щоб бути красивими і привабливими.

Волосся

Волосся

Одним з важливих чинників привабливості є волосся жінки. Воно завжди повинне бути чистими, так як жирний блиск додає образу неохайності. Крім того, дуже важливо правильно вибрати зачіску, яка підкреслить достоїнства і приховає недоліки.

Шкіра

Шкіра обличчя і рук жінки теж завжди повинні бути в ідеальному порядку. Не слід накладати на обличчя кілька шарів тонального крему і пудри. Обличчя жінки повинно сяяти чистотою і свіжістю, а не відливати всіма відтінками нової тоналки. Такі жінки точно не потрапляють в категорію «Красиві і привабливі », особливо якщо поглянути на них поблизу.

Підтримуйте себе в тонусі

Підтримуйте в тонусі свої м’язи. Ніхто не змушує вас виснажувати себе нескінченними тренуваннями, але щоб стати красивою і привабливою, досить просто мати підтягнуті м’язи, а не в’ялий, обвислий живіт і сідниці.

Догляд за руками

Догляд за руками

Руки теж повинні бути доглянутими. Частіше використовуйте зволожуючі креми, користуйтеся послугами манікюру, стежте за станом своїх нігтів.

Епіляція

Щоб стати красивою і привабливою, необхідно стежити за кількістю рослинності в тих місцях, де її можуть побачити. Не нехтуйте епіляцією, вибравши будь-який зручний для вас спосіб позбутися небажаного волосся на тілі.

Макіяж

Макіяж

Будь-яка жінка, повинна бути такою, щоб жоден чоловік не помітив, що вона взагалі користувалася якоюсь косметикою. Приберіть в дальню скриню накладні вії, яскраві тіні залиште для вечірнього виходу в світ, по мінімуму використовуйте рум’яна або тональний крем.

Пам’ятайте, що природна краса завжди краще п’яти шарів косметики. Крім того, змив її перед своїм чоловіком ви ризикуєте втратити свою красу і привабливість для нього, коли він побачить, що насправді ваші очі в три рази менше, ніж з макіяжем, а брів немає взагалі. Загалом все має бути в міру.

Рекомендуємо для ознайомлення: