Як шукати гарячу путівку

Гарячі путівки дають можливість істотно заощадити на подорожі. Дані путівки являють собою або відмовні тури, або тури, термін яких незабаром закінчується. Важко за допомогою палаючої путівки вибрати бажаний відпочинок, так як їх кількість завжди незначне і безліч людей постійно намагаються скористатися подібним шансом.

Як шукати гарячу путівку і не пропустити найбільш сприятливий варіант? На це питання відповісти стануть наступні поради:
1.Начінайте пошук палаючої путівки з візиту в турагенство. Розкажіть їм про свої уподобання і ціновому варіанті, яке влаштовувало б вас. Скажіть менеджеру по туризму, що вам цікаві виключно зазначені варіанти.

2. Для самостійного пошуку відповідного туру, варто позначити перелік операторів з високою репутацією. Після чого по черзі відвідуйте їх сайти, де вказуються різні варіанти подорожей, в тому числі і гарячі тури. Будьте готові до того, що вилітати доведеться протягом трьох днів, а можливо і раніше.
3.Чтоби отримати більш підходящий варіант, сформулюйте додаткові критерії пошуку, вказавши потрібну дату і країну.

4. Не зациклюйтеся на одному конкретному варіанті подорожі. Розглядайте і інші варіанти. Можливо, вам вдасться отримати інше, набагато більш приваблива пропозиція.
5. У великих містах і столицях варіантів вильоту завжди значно більше, тому не варто розглядати виліт виключно з довколишнього аеропорту.

6.Когда знайдете варіант, який задовольнить ваші запити, відразу ж бронюйте його. На гарячі тури завжди високий попит і ваша путівка в будь-який момент може вислизнути до іншого здобувачеві.
7. Якщо поблизу немає офісу турагенції, використовуйте для оплати кредитну карту. Так ви зможете найбільш швидко оплатити послугу. Крім того, якщо вам вдалося самостійно підібрати собі тур, агентство може зробити істотну знижку, так як ви не вдавалися до допомоги менеджера.

8. При пошуку туру варто визначитися з країною. Найбільш часто зустрічаються гарячі тури в Мороко http: // hottours. in. ua / catalog / marokko /, Туреччину, Єгипет, деякі популярні у туристів острова. Набагато важче знайти гарячий тур в країни Латинської Америки і Європи.
9.Постарайтесь найбільш скрупульозно вивчити місце вашої майбутньої поїздки: готельну базу, звичаї, пам’ятки. Це важливо зробити з тієї причини, що від моменту оплати до моменту вильоту у вас просто не буде часу на всі ці процедури.