Як самому вибрати телефон

Смартфон — це аж ніяк не рідкість, а необхідність для сучасної людини. І якщо раніше він виконував виключно свою функцію — служив нам як засіб зв’язку і ми могли тільки зателефонувати, або відправити смс-ку, то сьогодні перед нами відкриваються просто величезні простори.

Apple продукція http: // bigmag. com. ua / привчила сучасної людини до того, щоб він завжди залишався на зв’язку, де б не був. І робити він це може не тільки за допомогою телефонних дзвінків, але і за допомогою листування в Інтернеті, яка з айфоном доступна вам всюди, де б ви не знаходилися. Це дуже зручно!

Оскільки, виїхавши у відрядження, ви завжди можете зателефонувати по скайпу своїм близьким, і не тільки поговорити з ними, а й, так би мовити, влаштувати віртуальну зустріч.

Однак перед покупкою смартфона все ж слід визначитися, для яких цілей він вам більше буде потрібен. Власне, від цього і будуть залежати його основні параметри і характеристики.
Якщо ваша робота пов’язана з частими телефонними розмовами, ви часто зв’язуєтеся зі своїми колегами або клієнтами, обдзвонювати партнерів, то вам ми б порекомендували придбати телефон на дві сім-карти.

Напевно, якщо ви часто говорите по телефону, ви має два, а то і три апарати, щоб економити на мобільному зв’язку, телефонуючи абонентам інших мобільних операторів.

Якщо ви любите проводити своє дозвілля за переглядом відеороликів або улюблених серіалів, навіть робите це по дорозі додому з роботи або ж університету, то вам слід звернути увагу на такі параметри, як розширення і діагональ екрану. Від розміру екрану залежать розміри і рухомих об’єктів в кадрі, вам не потрібно буде доглядати і намагатися розрізнити деталі, якщо ви виберете велику діагональ.

А від дозвіл залежить якість відео. Враховуйте тільки, що телефони з великою діагоналлю виглядають схоже планшетів, тому подумайте, чи зручно ва буде користуватися такою модель.

На окрему увагу заслуговує відтворення аудіофайлів. Більшість сучасних моделей сьогодні мають відмінні характеристики по частині відтворення звуку, тому ви можете сміливо залишити вдома свій улюблений музичний плеєр, тому що тепер у вас є смартфон! І цей гаджет готовий замінити собою безліч іншої електронної техніки.