Як самому вибрати квартиру

Якщо ви читаєте цю статтю — то ми вас вже можемо привітати, оскільки ви вирішили купити квартиру! Придбання це дуже гідне, нерухомість — це завжди краще капіталовкладення. І, виходячи з цього, важливо не помилитися, і купити дійсно гідне і хороше житло, в якому і жити буде комфортно, і продати його можна буде по непоганою ціною.

Перш, ніж ви впритул підійдете до процесу придбання квартири http: // tradicia. kiev. ua / ua / complex / developer /, для початку визначтеся з декількома визначальними моментами. По-перше, подумайте, де б ви хотіли жити — в новобудові або ж в будинку старого спального району.

Сучасні тенденції такі, що все більша кількість людей віддає перевагу квартирам у новобудовах, і навряд чи в цьому є щось дивне. Адже кому з нас не хочеться жити в повному комфорті, в хорошому і зручному житло. Найцікавіше, що один квадратний метр в новобудові коштує на порядок дешевше, ніж один квадратний метр в тій же старій хрущовці.

Так, за своїми габаритами, квартири в новобудовах завжди просторіше, тому ціна вийде приблизно такий же, як якщо ви купуєте квартиру в старому будинку. Але ж ваша квартира буде більше, чистіше, затишніше і розташована в новому будинку, де нічого не загрожує постійними поломками. Згадайте просто, чого вартий один лише ліфт у старому будинку?

Скільки вас вам доводилося ходити пішки на дев’ятий поверх? А, якщо у вас маленька дитина, і ви пересуваєтеся з коляскою? Так це ж просто знущання! Новобудови з такими речами «Не балуються», всі ліфти нові, а тому працюють дуже справно. Стосується це також опалювальної системи, електрики, водопостачання, газу…

У старому будинку вам доведеться зі старту міняти труби і проводку, а це не тільки досить дорого, але ще і занадто багато роботи.
Так, в новобудові ви отримаєте квартиру з голими стінами. Зате уявіть, як приємно буде з нуля робити ремонт. Це завжди приємніше, ніж ви будете переробляти чийсь ремонт.

Тим більше, що для початку вам потрібно буде зробити демонтажні роботи, а вже тільки потім починати втілювати в життя всі свої ідеї. А на цьому етапі вам, можливо, вже і хитається не буде чого-небудь робити, настільки ви втомитеся.