Як самій вибрати квартиру

Якщо вже ви читаєте зараз цю статтю, – то ми вас можемо сміливо привітати, тому що це означає, що ви максимально близькі до виконання своєї заповітної мрії! І так, мова йде саме про неї, – про покупку квартири. З чим ми вас, власне, і поспішаємо привітати.

Але зараз ви повинні відкинути все радісні емоції, і підійти до питання максимально тверезо і виважено. Чим уважніше ви будете зараз – тим з більшим комфортом ви будете жити в майбутньому.

Варіантів для покупки зараз величезна безліч, і, якщо ви будете шукати щось, не зазначивши для себе першочергову мету, на пошуки піде величезна кількість часу. так що ваша перша задача, – максимально звузити коло свого пошуку.

Для початку визначитеся який точної сумою для покупки ви маєте в своєму розпорядженні, тисяча в тисячу. Потім вам слід точно знати, скільки кімнат ви бачите у своїй майбутній квартирі. Третє – ви хочете мати житло в новому житловому комплексі або згодні на варіанти, які пропонує вторинний ринок нерухомості http: // intergal-bud. com. ua / projects / kiev / residential / current-offers / 163 / project /.

Також визначіться з районом в якому ви хочете жити, можливо, це буде центр, а, можливо, ви шукаєте тихий екологічний чистий район на виїзді з міста. Словом, всі ці моменти слід для себе розглянути вкрай уважно, щоб розуміти, що ж конкретно ви шукаєте.

Коли ви з цими питаннями визначитеся, – ви можете звертатися до ріелтору з конкретним проханням, і розглядати тільки ті квартири, які максимально близькі до ваших побажань і відповідають вашим перевагам.

Якщо ви вирішили, що хочете жити в сучасному житловому комплексі, – то це чудова ідея, так як вторинний ринок нерухомості вже встиг себе зжити. До того ж, як показує дійсність, квадратний метр в новобудові на сьогоднішній день коштує дешевше, ніж той же квадратний метр в брежневка або хрущовці.

За підсумком, вартість двох квартир буде однаковою, тільки в новому житловому комплексі ви за ці ж гроші придбаєте більш простору квартиру. Та й, до того ж, абсолютно нову, без наявності слідів і нагадувань від минулих мешканців.
Удачі вам в покупці, і пам’ятайте, що враховувати треба кожен момент, щоб потім жити в облаштованому і комфортному житло!

Рекомендуємо для ознайомлення: