Як просунути свій сайт?

Створюючи власний ресурс в інтернеті, ви неодмінно зіткнетеся з проблемою безвісті. Але при правильних діях і вкладенні достатньої кількості сил і засобів ця проблема поступово вирішиться.

Проблема просування сайту стає в повний зріст насамперед перед тими, хто бажає вести в інтернеті бізнес. Саме такої категорії власників інтернет-магазинів і інших подібних ресурсів необхідно забезпечити популярність свого підприємства в найбільш короткі терміни. Але й іншим власникам сайтів небайдужа доля свого ресурсу, тільки фінансових можливостей у них набагато менше. Саме тому ми будемо розглядати найрізноманітніші способи просування свого сайту як вимагають вкладення грошей, так і дозволяють обійтися без цього заходу.

Серед платних способів розкручування ресурсу їх власникам варто звернути увагу в першу чергу на можливості, що надаються гігантськими пошуковими системами, а перш за все Google і Яндекс. Але не варто забувати і про інші пошуковики. Наприклад, в Росії буде актуально скористатися «Інструментами статейного маркетингу», не варто забувати про Yahoo, Рамблер, Апорт, Нігма, Bing і багато інших.

Будь-якому власникові власного інтернет-ресурсу необхідно почати перш за все з розміщення адреси своїх сторінок в індексі цих пошукових машин. У кожної з них для цього існує можливість, тільки часом від користувача потрібно зареєструватися. Так ми швидше за все «познайомимо» пошуковик з новонародженим ресурсом. Ця процедура не потребує вкладення коштів, але змусить вас витратити чимало особистого часу.

Якщо вам важливо розмістити рекламу про ваш сайт на якомога більшій кількості інших ресурсів, а також бути на перших рядках в результатах пошуку, то варто подумати про співпрацю з провідними пошуковими системами. Скористайтеся сервісами Google AdWords і Яндекс. Директ, а також пропонованими ними можливостями контекстної реклами і оптимізації, що міститься у вас контенту під поширені пошукові запити. Але цей спосіб вимагає чималих грошей.

З необхідності контекстної реклами випливає потреба в оптимізації свого сайту під запити пошукових систем. Якщо ви хочете, щоб вас знаходили і знаходили саме ті, на кого орієнтований ваш ресурс, то саме час почати перевірку та оптимізацію свого ресурсу. Пошукові системи повинні знаходити у вас іменну ту інформацію і відповідь на ті запити, на які ви хочете. Але тут важливо не перегнути палицю і не заспаміть свій сайт. Контент повинен бути не тільки тематичним, а й правильно складеним, а ключові слова повинні розташовуватися в тексті рівномірно. Це зажадає від вас праці і терпіння, або вкладення грошей, якщо ви не захочете робити таку роботу самі.

Також можна вкласти гроші в просування власного ресурсу, купуючи посилання на біржах. Виконавці, які на них зареєстровані, будуть писати тематичні статті, а власники інших сайтів, брати ваші рекламні оголошення і розміщувати їх на своїх сторінках.

Використовуючи всі ці методи в сукупності і не забуваючи про роботу над власним сайтом, ви обов’язково досягнете успіху і зможете просунути ваш ресурс, потіснивши конкурентів.

Рекомендуємо для ознайомлення: