Як приготувати піцу самому

Піцу люблять і дорослі і діти. Деякі люди замінюють піцою вечерю, деякі готують її як святкове блюдо. Її можна просто замовити в ресторані. Можлива доставка піци, ціна у http: // www. barbarisbar. com. ua / catalog / pizza /. А можна порадувати своїх близьких і приготувати піцу в домашніх умовах. Які ж потрібно знати секрети приготування, щоб піца вийшла смачною?

Основа піци природно тісто. Щоб тісто вийшло смачним, на його приготування повинні піти продукти високої якості: борошно вищого гатунку, бажано з твердих сортів пшениці, вершкове масло і кефір. При приготуванні тіста потрібно бути обережним з борошном. Головне додавати її поступово, щоб тісто не вийшло занадто тугим і схожим на гуму.

Щоб вийшла пружна заготовка для піци необхідно додати в тісто трохи кислоти, наприклад, кефіру. Якщо рецептом цей інгредієнт не передбачений, то лимонна кислота на кінчику ножа не зашкодить. Шаруватість тесту можна домогтися багаторазовим його розкачування. Після цього його необхідно буде відправити в холодне місце. Там тісто має перебувати не менше години.

Перед тим як приступити до випікання піци в духовці, тісто необхідно тонко розкачати. Можливо просто розтягнути його на весь деко, щоб кінці тесту звисали з нього. Перш ніж відправити в духовку потрібно почекати кілька хвилин, щоб тісто піднялося.

Після недовгого випікання, при високій температурі, дістаємо заготовку піци з духовки і кладемо на повехность підготовлену начинку і змащуємо соусом. Після чого чекаємо коли піца буде готова.

Начинка на піцу може бути різною, залежно від вашого смаку і настрою. Начинки навіть можуть бути солодкими або складатися тільки з сиру і часнику. Начинку для піци краще застосовувати не сиру, т. К. Її приготування займе багато часу. Якщо все ж якийсь інгредієнт начинки сиру, то краще його покласти зверху. Це допоможе йому швидше приготуватися.

Для того щоб піца не стала мокрою від начинки, заготівлю попередньо змащують яєчним жовтком. Він не дає можливості
Сокам з начинки проникати в тісто. Важливо рясно змастити деко рослинним або тваринним жиром, щоб піцу легко було відокремити від форми.

Але якщо ви все-таки не налаштовані готувати піцу будинку, зверніться в After Shopping Cafe «Barbaris». Там представлено оргомное кількість піц з різними начинками і різної ваги. Ви зможете замовити свою улюблену піцу додому.