Як правильно вибрати жіночі джинси

Джинси — брюки універсальні, надзвичайно улюблені і популярні у жінок різного віку. Проблема, як правильно вибрати жіночі джинси, на жаль знайома всім милим дамам з огляду на те, що це зробити іноді буває складно через особливості жіночої фігури, якості купується речі, вже наявних речей в гардеробі, з якими доведеться потім носити куплені джинси, умов покупки і т. д.

Поради щодо вибору жіночих джинсів

1. Не варто купувати вільно сидять джинси або купувати їх на розмір більше з огляду на їх здатності розтягуватися. Краще придбати джинси розміром менше, ніж той, який зазвичай носиться.
2. Слід пам’ятати, що тривале носіння занадто вузьких джинсів може створювати надмірний шкідливий тиск на внутрішні органи, що може привести до різних захворювань через утрудненого процесу кровообігу.

3. Джинси маркуються двома розмірами W і L (в дюймах), відповідними ширині талії і довжині по внутрішньому шву. Бажано визначити свій приблизний розмір, знявши з себе мірки і розділивши їх на 2,5. Також можна перевести вказаний європейський розмір, додавши до нього 16, в російський. Якщо придбані джинси, невідповідні за розміром, за законодавством їх можна обміняти. Для цього слід пред’явити касовий чек, а сам виріб має мати вихідний товарний вигляд, а також неушкоджені ярлики, етикетки, т. Д.

4. Важливо пам’ятати, що джинси — одяг специфічна. Вони можуть приховати недоліки фігури, а можуть і навпаки їх підкреслити. Вузькі, довгі джинси візуально подовжують короткі ноги. Надмірна вага відмінно маскують вільні джинси-кльош. Власницям широких стегон бажано відмовитися від джинсів з задніми кишенями і декоративними елементами в районі стегон. Якщо купується модний одяг оптом http: // modnasprava. ru / то проблеми вибору «своєї» моделі не буде у будь-якої жінки.

5. Слід обов’язково переконатися, чи не будуть-ли линяти при пранні куплені нові джинси. За допомогою звичайної сірники, це легко перевіряється. Змоченою сірником потрібно провести по пофарбованої поверхні тканини. Якщо сірник забруднилася — джинси купувати не слід.

6. Обов’язково потрібно перевірити річ перед покупкою на наявність дефектів, пильно оглянувши всі шви, заклепки, розстебнувши-застогнав блискавку.
7. Ну а з приводу кольору, купуючи джинси слід керуватися власними уподобаннями, а також обставинами, при яких вони будуть одягатися. Суворі моделі будуть оптимальними для носіння на роботу, ділові зустрічі. А ось для дозвілля можна сміливо вибирати ті джинси, які подобаються.

Дотримуючись рекомендацій, як правильно вибирати жіночі джинси, будь-яка жінка підбере собі модні, красиві джинси, в яких вона буде відчувати себе, комфортно, гармонійно і невимушено.

Детальну інформацію читайте на Modnasprava.