Як правильно вибрати телефон

На всіх етапах дорослішання свого чада батько весь час стикається з непростими питаннями. Наприклад, коли він бачить, що у всіх однокласників його дитини є мобільні телефони, а всі вони є першокласниками, він думає про те, що пора б і своєму малюкові завести модний гаджет.

Але тут відразу згадуються слова старшого покоління про те, що мобільний телефон http: // bigmag. com. ua / aksesuary / screen-protectors / zashhitnye-plenki-dlja-ipad дитині ні до чого, не потрібно відбирати у нього дитинство і провокувати поганий зір. Подібних думок виникає чимало, чомусь старшим поколінням гаджети сприймаються як абсолютне зло, яке тільки псує життя не тільки дитини, але і дорослого людини.

Але ми поспішаємо спростувати ці мили досить здоровими міркуваннями. Згадайте своє дитинство, хіба улюблені ляльки, машинки, книги відбирали у вас дитинство? З подібних іграшок воно як раз-таки і складалося. Якщо ви самі не прищепите своїй дитині фанатизм до нових електронних гаджетів, добу самостійно проводячи з ними в руках, то і він буде сприймати їх абсолютно байдуже, лише як засіб зв’язку і виходу в Інтернет.

Тим більше не варто забувати і про реальність, в якій ми живемо, де практично всі побутові процеси автоматизовані, і практично жодна справа не вирішується без комп’ютера. А за допомогою сучасного смартфона ваша дитина зможе не тільки дзвонити вам, своїм друзям, бабусям і дідусям, а й знаходити в мережі всю необхідну інформацію для навчання.

При цьому йому не потрібно буде цілодобово проводити в бібліотеці, щоб відшукати ту чи іншу книгу або інформацію для реферату, — це час він може витратити, наприклад, на відвідування гуртка або ж прогулянку з батьками.

Овременного діти вже з двох років вміють самостійно включити комп’ютер, а потім вибрати на ньому свій улюблений мультик. Вони з легкістю справляються з електронними гаджетами батьків, запускають мобільні додатки і навіть роблять Селфі. І нічого в цьому немає поганого, тому всі ці речі будуть необхідні вашій дитині в подальшому. Тому не бійтеся купувати своїй дитині мобільний телефон, подаруйте йому по-справжньому сучасне дитинство!