Як правильно вибрати скутер?

Людські бажання іноді вкрай суперечливі. Але, всім давно відомо, що якщо чогось дуже сильно охота, то до цього прийти — тільки справа часу. І тут абсолютно не має значення, що представляє собою це бажання — «хочу купити скутер» або «хочу стати вчителем». Справа залишається тільки за малим — вирушаємо в магазин для вибору техніки для себе.

Характеристики, якими володіють скутери.

Переважні характеристики всіх типів скутерів — це клас (головне призначення) і «кубатура» (показник обсягу двигуна).

По класах скутери класифікуються на:

— класичний міський скутер — спеціально призначений для пересування в умовах міста;
— спортивний міської скутер — в більшості випадків у такого роду скутерів є безліч тюнінгованих елементів (двигуни, випускні системи, інші деталі), двигуни з високою «кубатурою»;
— турист-спорт — це унікальне поєднання комфорту і ознак спортивного скутера;
— ретро-скутери мають дизайн, який виконаний в стилі 50-их років;
— круїзери — акцент робиться на максимальний комфорт водія і пасажира; високі показники «кубатури» можуть дозволити машині пересуватися досить динамічно.

Трохи розібравшись з типами, можна приблизно з’ясувати, скільки коштує кожен скутер, який вам найбільше підходить.

Якщо вас цілком влаштовує стара японська техніка, то, по суті, можна обійтися і 500 доларів, б / у-«китаєць» буде коштувати в межах 150 доларів, а ось старий європейський скутер обійдеться в 1000 доларів..

Сигналізація.

Тепер прийшов час поговорити про безпеку. Мало просто придбати хороший і потужний скутер — рекомендується залишатися його щасливим власником. І, як ефективне рішення — надійна сигналізація. Якщо у вас є паяльник і ви вмієте прекрасно з ним звертатися, то в нинішньому технологічному розвитку «зварганити» нормальну сигналізацію абсолютно не проблема. Набагато гірше, якщо у вас немає навичок роботи з паяльником — в такому випадку потрібно буде витрачати фінансові кошти. Вартість варіюється в досить широких межах, залежно від компанії-виробника, будь-якого додаткового функціоналу. Сигналізація з вбудованим пейджером коштує приблизно 30 доларів. Більш функціональна і надійна сигналізація буде коштувати 200 доларів. Тому асортимент досить вагомий.

Який же скутер все-таки краще?

Важко конкретно відповісти на питання, який скутер краще в сучасних умовах активного розвитку мотопрому. У даній ситуації все залежить від смаків того чи іншого споживача і його фінансового стану. Якщо вам подобаються компанії-виробники з Японії, то всі ваші потреби зможуть задовольнити марки Yamaha або Honda. З існуючих європейських брендів можна виділити Piaggio і Aprilia. Якщо звернути увагу на китайський мотопром, то тут вибір просто колосальний.