Як правильно вибрати насіння

Якісний посівний матеріал — це запорука відмінного врожаю. Розсада томатів, огірків і баклажанів, насіння трав — все це повинно бути максимально якісним, тому давайте поговоримо, як їх правильно вибирати. Купити насіння трав і будь-яку розсаду ви можете тут http: // urozhai. com /? q = catalog / prjanostispeciipripravy, але перш ніж зробити покупку, слід все ж трохи в цьому питанні розбиратися.

По-перше, купуючи насіння, обов’язково попросіть у продавця сертифікат, ми вам його з радістю надамо. Так, купуючи насіння трав через інтернет, ви купуєте «кота в мішку», ви не можете їх понюхати і помацати, проте ми гарантуємо вам можливості для покращення якості та наші постійні клієнти підтвердять це.

Однак давайте міркувати про вашу покупку так, як ніби ви вибираєте в мережі магазин для придбання насіння. Отже, мабуть, довіряти зображенні все-таки не варто, в 21-м столітті користуватися фотошопом навчився навіть школяр, тому краса розсади на зображенні, по суті, нічого не говорить про її реальному зовнішньому вигляді. Обов’язково читайте те, що написано внизу дрібним шрифтом.

Зазвичай там вказана чи не найважливіша інформація про вашу майбутню покупку. А саме — термін упаковки, термін придатності, номер партії і точну кількість насіння. Якщо всього цього ви на зображенні ви не знаходите, такому продавцю, швидше за все, довіряти не потрібно.

Купуючи насіння трав, обов’язково ознайомтеся з терміном їх схожості, в цьому питанні віддавати свою перевагу краще рано видам, все це тому, що сорти пізні вимагають набагато більшого догляду і уваги. Також пам’ятайте, що низькорослі рослини дозрівають раніше.
Коли ви вже купили насіння трав, тут http: // urozhai. com /? q = catalog / prjanostispeciipripravy або в іншому місці, можете самостійно вдома перевірити їх на схожість.

Для цього вам знадобиться два зволожених тампона, на один з яких ви кладете штук 15 насіння, а другим накриваєте зверху. Потім берете цю свою «заготовку», кладете її в герметичний пакетик і влаштовуєте його біля плити або просто на батареї. І якщо овочам будемо досить для схожості днів п’ять, десять, то насіння трав зазвичай сходять не раніше, ніж 13-15 діб.

Не забудьте протягом всього часу свого експерименту зволожувати тампони. А далі дивимося на результати. Якщо більше 30 відсотків замочених вами насіння трав проросло — якість їх хороше, навіть відмінне. Якщо ж менше — то в якості посівного матеріалу потрібно використовувати краще інші насіння.

Рекомендуємо для ознайомлення: