Як правильно вибрати купальник

Вибрати хороший купальник також складно, як і вибрати гарне нижню білизну, про це знає кожна представниця прекрасної половини людства. Купальники монокіні, купальники злиті, купальники роздільні http: // kolgot. net / shop / beachwear / separate / — сьогодні індустрія жіночого одягу випускає стільки моделей, що розгубитися нескладно. Щорічно дизайнери вводять в моду нові цікаві моделі купальників, який прагне придбати кожна красуня.

Але в гонитві за модними тенденціями дуже важливо не забувати, що те, що красиво виглядає на моделі, яку ми бачимо на обкладинці модного журналу, не завжди буде добре сидіти на звичайній дівчині. Всі жінки індивідуальні, тому одна і та ж різновид купальника буде абсолютно по різному виглядати на різних дівчатах, — кому-то він підійде і сяде воістину ідеально, а ось на кому-то він зовсім не буде виглядати.

Хороший купальник просто зобов’язаний піднести в кращому світлі все достоїнства вашої фігури і при цьому приховати наявні недоліки. Тому, вибираючи купальник, його обов’язково потрібно приміряти, щоб зрозуміти, йде він вам або ж вам слід пошукати щось інше. Важливо розуміти, що купальник повинен бути чітко вашого розміру, — ні на сантиметр більше або менше.

Деякі дівчата з невеликими грудьми намагаються схитрувати, і набувають такі моделі, де бюстгальтер буде трохи менше, ніж потрібно. Так створюється ілюзія, що груди немов випадає з нього, однак, якщо подивитися на це з спини, все стане зрозуміло — купальник просто малий і перетягує груди, а також утворює некрасиві складки на спині. Це дуже негарно і нічого
Доброго не скаже про господарку такого купальника.

Те ж стосується і купальника, який буде вам на розмір більше. Він буде на вас бовтатися і вам доведеться весь час його поправляти. А просто уявіть тепер, яких розмірів буде конфуз, якщо в процесі купання він і зовсім з вас злетить. Та й на будь-які водні атракціони в такий купальнику, який на вас великий, вхід вам заборонено.
Вдалого вам придбання, і пам’ятайте, що на купальнику краще не економити, і вибирати якісну модель, яка не буде вигоряти і розтягуватися!