Як правильно вибирати заміський будинок

Купуючи заміську нерухомість, людина в першу чергу повинен чітко бачити свою мету. Іншими словами, необхідно вирішити який будинок буде достатній і необхідний, в якій відстані він буде розташовуватися від доріг і в якому напрямку від міста.

Якщо вам потрібна заміська нерухомість для постійного проживання, але справи по бізнесу вимагають постійної присутності в місті, то потрібно підбирати варіант будинку, розташованого не далі за 30 км від міста. Спрямованість будинку вибирають виходячи зі зручності проїзду до міської квартири або до місця роботи.

Якщо ж будинок за містом вам необхідний для уїк-ендів та сезонного проживання всієї родини, то краще за все підібрати місце в більш віддаленому районі від міста, де є велика кількість красивих куточків, водойм, лісів. У таких місцях навіть часто бувають спеціально організовані зони для рибальства.

Також необхідно вибрати якої площі повинен бути ваш ділянку. Звичайно ж, ділянка в 50 і більше соток виглядають набагато привабливіше, але важливо враховувати те, що кожна додаткова сотка це зайві витрати. Не завжди вдається придбати землі стільки, скільки хотілося б. Для проживання на природі в своєму будинку багато людей вважають за краще мати в користуванні ділянка не більше 25 соток.

Якщо розглянути структуру попиту, то перше місце очолюють ділянки з розміром площі 13-20 соток, друге місце ділянки з площею менше 12 соток, третє місце ділянки 20-30 соток, а потім ділянки від 50 і до 100 соток. У сучасному житті люди з хорошим доходом набувають відразу кілька видів житла.

Як тільки ви прийняли рішення про розмір свого майбутнього ділянки, необхідно визначити параметри будинку. В даний час існують стандарти відповідності будови ділянки та площі. Ці стандарти вироблені за допомогою методу помилок і проб протягом довгих років формування ринку нерухомості.

Наприклад, для невеликого будиночка 100-150 кв. м. буде достатньо площі в 12-15 соток, а для будинку з площею в 400-450 кв. м. потрібна ділянка з розміром не менше 20 соток. Стандарт — це добре, але, звичайно ж, вирішальним фактором залишається ваші фінансові можливості.