Як правильно вибирати гарячий тур

Перш ніж вирушити на відпочинок, необхідно його грамотно спланувати — визначитися з країною, тим, чого ви очікуєте від поїздки, вибрати турагенство і, нарешті, сам тур. Але про все по порядку.
З першими двома пунктами все ясно — вибираєте напрямок своєї мрії і вирішуєте, що будете там робити — здійснювати покупки або ніжитися на пляжі.

Але як вибрати туристичне агентство і путівку?
Туристичний ринок рясніє фірмами, які пропонують різні тури, орієнтовані на того чи іншого клієнта. У всьому цьому розмаїтті дуже легко «заблукати», особливо новачкові. Але якщо він буде слідувати порадам досвідчених фахівців, то у нього напевно все вийде.

Вибір туристичної компанії

Чи не помилитися з вибором вам допоможуть наступні поради:
Розпитайте товаришів, знайомих, послугами яких фірм вони користуються.
Почитайте відгуки туристів, вже зверталися за допомогою у фірму, якій ви збираєтеся віддати перевагу. Не довіряйте на 100% нічийому думку, адже смаки інших людей можуть не збігатися з вашими. Читайте, вивчайте, аналізуйте.
Барвиста інтернет — або TV-реклама створюється для того, щоб залучати клієнтів, але вона не завжди відповідає дійсності — не забувайте про це.
Перш ніж купувати путівку, слід з’ясувати, чи надає фірма страховий поліс — згодом він може вас здорово виручити.

Вибір туру

Це дуже відповідальний і непростий процес, тим більше, якщо ви новачок і за кордоном ще жодного разу не були. Правильний вибір путівки допоможе провести відпочинок без негативних пригод, так що не варто ставитися до цього легковажно.

Якщо ж ви не маєте достатньою кількістю вільного часу, або просто не хочете обходити всі присутні в місті туркомпанії, пошукайте відповідні пропозиції на спеціальних сайтах, покликаних економити кошти і час туристів. Наприклад, гарячий тур до Кіпру можна замовити тут http: // hottours. in. ua / catalog / kipr /, на цьому ж сайті можна знайти пропозиції і по іншим цікавим напрямками.

Чому вигідно вибирати путівки самостійно:
Ви робите це, не виходячи з дому, і не платите грошей посередникам;
На ваші питання в режимі онлайн завжди готовий відповісти кваліфікований консультант.

Як скористатися палаючої путівкою

Задайте співробітнику турфірми питання — які у них зараз є гарячі тури, і приготуйтеся відправитися в подорож через лічені дні.

Рекомендуємо для ознайомлення: