Як правильно вибирати електроди для зварювання при будівництві?

Питання: «як з’єднати між собою металеві конструкції?» Буде існувати до тих пір, поки в містах та селах будують будинки, газопроводи, проводять труби, тобто завжди. Від того, наскільки міцно з’єднана конструкція, залежить стійкість об’єкта. Міцнішого, легкого і довговічного матеріалу ніж метал людству поки винайти не вдалося.

Незважаючи на всю різноманітність технологій, самої перевіреної і широко використовується залишається ручна дугова зварка. Переваг у цього способу багато. Найголовніший полягає в простоті і мобільності. Отримати надійне з’єднання можна навіть в побутових умовах, маючи інструмент від електромережі.

Чимало полегшити процес допомагають електроди зварювальні. Ці металеві стрижні різного діаметра і довжини виконують ряд найважливіших функцій. Вони забезпечують стабільне горіння дуги, передають струм і т д. Це вагомі аргументи на користь такого роду витратних матеріалів.

Електроди потрібно вибирати, виходячи з виду металу і необхідного розміру шва. Додатковий критерій — наявність покриття. Спеціальне мастило, що наноситься на стрижні, допомагає зробити шов більш пластичним і міцним. Важливу роль відіграє також положення при виконанні робіт. Зокрема, неметалеві Електроди зварювальні не можуть використовуватися в положенні зверху вниз.

Але існують і основні Електроди, які підходять для зварювання у всіх положеннях. Їх використовують в тих випадках, коли від шва не потрібно ідеальності і там, де інші витратні матеріали просто не допоможуть. Наприклад, для товстих стінок або стали з обмеженими показниками зварюваності, а також там, де потрібна велика в’язкість. В останньому випадку мова йде про експлуатацію готової конструкції при низьких температурах. Завдяки низькому вмісту водню, електроди основного типу ідеально підійдуть для високоміцної сталі. З усіх існуючих типів основні відрізняються найменшим відсотком випадків утворення тріщин на поверхні металу.

Взагалі, варто відзначити, що на сучасному ринку представлено понад 190 видів електродів. Найбільшим попитом користуються такі марки: АНО-36 Моноліт, АНО-21, АНО-4, ОЗЛ-8, МР-3, МР-3 с, УОНИ-13/55, ОЗС-12, ЦТ-15. Всі ці види об’єднує одне: висока якість, яке гарантує виробник в особі «спецелектроди».

Якщо, незважаючи на чималу кількість прочитаної довідкової інформації, визначитися з вибором електродів вам складно, звертайтеся за професійною консультацією до менеджерів.