Як правильно продати квартиру?

Важливим фактором є саме показник, за якою ціною нерухомість продається, а не ціна за яку об’єкт виставлений на продаж. Це ключовий при складанні стартової ціни. Ми не маємо на увазі, що ціна повинна бути низькою, зовсім немає. Вона повинна бути саме ринкової на конкретний період продажу. Якщо у вас немає можливості визначитися з ціною виходити на ринок — зверніться до нас, ми порадимо.

У вас неякісна реклама. Сьогодні продається багато об’єктів нерухомості. Якщо Ви подали своє оголошення на інтернет-ресурс OLX або в місцеві газети оголошень, то, швидше за все, оголошення там загубиться. Потенційний покупець не знайде його і ви втратите шанс швидкого продажу. Так можна продавати роками.

Щоб такого не було — вам наша порада: зробіть якісні фотографії, опишіть докладно ваш об’єкт, знайдіть для себе якомога більше інформаційних джерел, де можна було б розповісти про своє майно. Вказуйте тільки достовірну інформацію. Також враховуйте той фактор, що сьогодні велика частина суспільства орієнтується саме на інтернет, а не на друковані видання. Створіть максимальне інформаційне охоплення.

Торгувалися по телефону і втрачали потенційних покупців. Погодьтеся, без сенсу торгуватися по телефону, не бачачи вашої нерухомості. Тут розмова ні про що, тому запрошуйте потенційних покупців подивитися квартиру, будинок, комерційну нерухомість для більш предметної розмови. На оглядах радимо пропонувати покупцеві заповнити оферту на покупку, тобто, — свою пропозицію для вас, де потрібно зазначити, за якою ціною готові купити майно і приблизну дату розрахунку. Це дасть вам як власникові зрозуміти наміри покупця, визначити серед всіх пропозицій ту, яка найбільш вигідна.

Чи не брали завдатку. Гарантією подальшого продажу нерухомості є і завдатку. Його потрібно укладати, щоб бути впевненим, що ви все-таки продасте нерухомість і почати готувати експертну оцінку та інші документи в день переоформлення. Ви себе страхуєте, адже в житті буває різне — покупець передумав знайшов щось інше, не бере трубку або поза зоною досяжності. Таке буває досить часто. Зауважимо, що в договорі завдатку прописуються всі підготовчі нюанси до переоформлення.

Продавати і продати — це різні речі. А, наприклад, знайти реального покупця за 4 тижні за максимальною ринковою ціною — це кропітка праця. Зауважу, що не можна бути хорошим фахівцем, охоплюючи всі сфери.

Для ідеального варіанту підійде придбання нового житла в столичному комплексі Паркові Озера www. parkovyozera. com. ua, в враховані всі побажання і критерії покупців на ринку нерухомості.