Як правильно перевірити забудовника?

Ви можете двічі перевірити частина інформації, виконавши такі дії:

Оцініть необхідний обсяг обслуговування. Більш новим одиницям може знадобитися близько 500 доларів США за штуку в рік.

Отримайте податкову інформацію, зателефонувавши в офіс компанії або в податкову інспекцію. Отримайте страхову інформацію від компанії, яка забезпечує комерційну нерухомість.

Зателефонуйте в компанії з управління майном і запитайте, скільки вони стягують. Зазвичай вони стягують відсоток від вашої очікуваної ренти.

Визначте, скільки ви можете витратити. Ви повинні виділити фінанси для того, щоб бути орендодавцем. Кредитори захочуть побачити, що ваша власність вигідна, перш ніж давати гроші. Ви також хочете підтвердити в своєму власному свідомості, що зможете отримувати платежі по кредиту. Розглянемо наступне:

Більшість кредиторів, ймовірно, захочуть 25-30% в якості початкового внеску. Перевірте, чи є у вас ця сума грошей.

Вам потрібно буде розрахувати чистий операційний дохід. Це сума грошей, яку ви будете робити за вирахуванням витрат.

Проаналізуйте свій грошовий потік. Це сума грошей, яка надходить по відношенню до тієї суми, яку ви витрачаєте.

Якщо ви не знаєте, як аналізувати фінанси, зверніться до сертифікованого громадському бухгалтеру, який може вам допомогти.

Зроби пропозицію. Ваша пропозиція буде залежати від того, скільки грошей ви хочете взяти в борг і що, на вашу думку, варто. Поговоріть зі своїм агентом з нерухомості про те, що являє собою реалістичне пропозицію. Компанія «Інтеграл Буд» давно зарекомендувала себе на ринку нерухомості. На сайті teremki-bud. com. ua ви можете наочно побачити всю інформацію.

На гарячому ринку нерухомості ви, можливо, не захочете бути агресивними, тому що покупці могли б підхопити будівлі. Замість цього ви можете розраховувати на те, що заплатите близько до того, що запитує продавець.

Переговорите принаймні 90-денний період умовного депонування. Це дасть вам 60 днів для проведення перевірок, а потім ще через 30 днів після цього.