Як правильно купувати лак для нігтів

Лак для нігтів вибрати не так просто, як здається на перший погляд. Здавалося б, ви просто йдете в магазин побутової хімії або косметики, і купуєте лак, будь-якого, що сподобався вам кольору. Але все не так просто.
Від якості обраного вами лаку залежить не тільки зручність його нанесення, а також термін його шкарпетки, але також і найголовніше — здоров’я вашої нігтьової пластини.

А з цим потрібно бути дуже обережними, якщо ви хочете мати гарні довгі нігті, які не ламаються, коли відростають всього на пару міліметрів.
Для початку потрібно завести дуже корисну звичку. Коли ви робите манікюр http: // 4nails. com. ua / index. php? cat = 167 — спочатку покривайте свою нігтьову пластину спеціальної основою, яка має захисну дію.

Вибравши якісну основу, ви можете не боятися, що навіть найяскравіший лак зашкодить здоров’ю ваших нігтів. Якщо ж, не користуючись основою, наносити на нігті яскраві лаки, то вона з часом пожовтіє, стане ламкою і буде розшаровуватися. А це вам ні до чого.

Коли ви купуєте лаки, — не скупіться, і не купуйте найдешевші моделі, які є в магазині. Краще мати в своєму арсеналі не так багато квітів, але нехай вони будуть дійсно гідної якості, такого, яке не зашкодить вашому дорогоцінному здоров’ю.

Вибираючи лак в магазині, обов’язково його відкрийте, щоб зрозуміти для себе, якої він якості. Якщо лак неякісний і сильно хімічний, ви дуже швидко це зрозумієте, вам в ніс ударить різкий неприємний запах, який і є свідченням низької якості.

Так, сперечатися не станемо, будь-який лак має специфічний запах, але тільки у різних виробників він виражений в різному ступені. Найбільш сумлінні марки намагаються зробити запах лаку найбільш непомітним.
Обов’язково слід зрозуміти, яку лак має консистенцію.

Для цього слід спробувати капнути їм з пензлика на папір. Легка рівна крапля говорить про свіжість лаку і про те, що він буде добре і зручно наноситися. Крапля важка, густа, означає, що лак буде довго застигати на ваших нігтях, а також дуже незручно наноситися.

Велику увагу слід приділити, звичайно, і пензлику. Всі її волосинки повинні щільно прилягати одне до одного і бути однієї довжини. Пензлик повинна бути густий і зручною. Удачі вам!