Як правильно гальмувати двигуном

Будь-який водій, який вважає себе справжнім професіоналом за кермом, повинен знати всі ази керування своєю машиною і особливості управління в тому числі, щоб в критичний момент вміти правильно зорієнтуватися в тій чи іншій ситуації, яка може виникнути на дорозі. У тому числі це стосується якраз і вміння гальмувати двигуном.

Її суть зводиться до того, що водій просто відпускає педаль акселератора і зводить, таким чином, подачу палива до мінімуму і, змушуючи мотор всю енергію приймати безпосередньо від трансмісії, яка, в цей час, буде продовжувати працювати за своєю інерцією. Після цього відразу ж починає виникати зниження швидкості обертання коленвала, внаслідок чого і зменшується сама швидкість авто.

При цьому варто сказати, що такий тип гальмування вельми добре з точки зору збереження цілісності і стійкості до зношування. У свою чергу це означає, що вам не потрібно буде купувати так швидко нову машину, і ви зможете істотно заощадити чималу суму грошей.

Також такий прийом може зберегти і вашу гальмівну систему, в тому числі і убезпечити її від серйозної поломки і навіть блокування, що важливо з точки зору безпеки пересування на машині.