Як побудувати сухий підвал

Будуючи власний будинок рідкісний його власник не задумається про пристрій сухого підвалу. Треба ж десь якісно зберегти урожай, зібраний з власної ділянки. На своїх ділянках тепер власники стали вирощувати безліч овочів і навіть фруктів. Але як побудувати сухий підвал, щоб він дійсно був таким — проблема для багатьох населених пунктів.

Особливо в тих місцях, де поблизу розташовується водоносний шар. У таких місцях вода може з’явитися вже приблизно в кінці березня, як тільки почнуть бурхливо танути сніги. Підвал адже не завжди однаковий, є пристрої призначені тільки збереження картоплі, овочів, фруктів, різних заготовок та інше.

Тут можна влаштувати тільки стелажі для банок з соліннями, відсіки для збереження овочів і ще що-небудь, що власник забажає. А є величезні, якісні, сухі підвали, де може розташовуватися:
Майстерня власника;
Сауна;
Приміщення для прання і сушіння білизни;
Котельня-бойлерна;
Більярдна кімната;
Тренажерний зал та інше.

Все це так заманливо, але як побудувати сухий підвал, щоб він був якісним? У підвалі адже дуже легко створити умови для збереження запасів на зиму. Якщо тільки дозволить рельєф місцевості. А то буває так, підвал побудували, і коштує він без застосування, бо в ньому навесні і восени з’являються паводкові води.

А деякі його застосовують зовсім не за призначенням зберігаючи там або старий мотлох, або її щось, необхідне, для господарства. Загалом вирішувати власнику самому, але тільки слід враховувати, що і в цій справі є багато достоїнств і недоліків. Не кожна людина бажає вкладати великі фінансові кошти в його пристрій.

Деякі любителі своєї землі надихнулися. Причиною цього ділянки і будівництво в Фінляндії http: // visilla. com / ru / services / land, чим не ідея? Це будівельна компанія з назвою Visilla допомагає підібрати, а потім купити ділянку землі призначений для будівництва. Якщо у бажаючих все вийде, то стояти їхній будинок буде не де-небудь, а в Фінляндії. Але така ідея тільки для певних людей призначена!

А, тут, будівництво підвалу — дороге задоволення! Весь процес влаштування пройде швидко, якщо тільки на виробництво робіт є розроблений фахівцями проект. Якщо ж він уже існує, в ньому перераховані всі розробки і методи пристрої саме сухого підвалу.

Бажаючи його влаштувати якісним, сухим доведеться влаштовувати гідроізоляцію. І не яку-небудь, а надійну, за проектом. Адже високий рівень грунтових вод в будь-який час може влаштувати власнику «сюрприз» у вигляді протікання води всередину підвалу. Роботу по обладнанню сухого підвалу рекомендують виконувати тільки кваліфікованим виконавцям. Дилетанти з цією роботою не впораються!