Як побудувати будинок з бруса

Будинки з бруса користуються дуже широкою популярністю в нашій країні, так так будинок поєднує в собі привабливий естетичний вигляд, економічність і екологічну чистоту. Такі будинки почали зводити ще дуже давно, однак і сьогодні, коли є багато альтернативних матеріалів, таких як бетонні блоки або цегла, будинку з бруса не втратили свою прежнею поширеність. Сьогодні все більше людей терзає питання: як побудувати будинок з бруса. У даній статті постараємося в цьому розібратися.

Будь-яке будівництво починається з проекту, дерев’яний будинок не є винятком. В даному випадку грамотне проектування є дуже важливим фактором, який буде істотно впливати на надійність і термін нормальної експлуатації майбутнього будинку. Справа в тому, що для такого будівництва використовують колоди різної довжини та діаметру. Ці параметри залежать безпосередньо від умов експлуатації будинку.

Якщо будинок використовуються в якості постійного житла, діаметр колоди повинен становити не менше 200 мм, якщо ж будинок буде експлуатуватися в якості дачі, це значення може бути трохи меншим.

Відповідаючи на питання як побудувати будинок з бруса, слід згадати те, що незважаючи на суттєві переваги даного матеріалу, він все таки має кілька недоліків: схильність деформації і швидкому займання. Для того, щоб істотно мінімізувати ці недоліки, брус піддається хімічній обробці. Однак через її застосування, брус вмощується, тому обробкою стін слід займатися після того, як пройде хоча б півроку після закінчення будівництва.

Зведення будинку з бруса — досить важкий процес, який вимагає істотних знань в галузі будівництва, тому не рекомендується займатися зведенням такого будинку власноруч, краще довірити цю роботу досвідченим людям. Якщо ви хочете побудувати будинок з дерев’яного бруса за короткий період часу, зверніть увагу на будинки за фінською технологією будівництво http: // visillatalot. com /

Замовляти будівництво будинку з дерев’яного бруса слід виключно у спеціалізованих компаній, які надають такі послуги вже не перший рік і користуються позитивною репутацією, в іншому випадку ви можете потрапити на низькокваліфікованих робітників, що призведе до витраченому часу і викинутим на вітер грошей.

Для того, щоб знайти хороші компанії, запитаєте ради у своїх друзів, які вже побудували будинок з бруса. Якщо ж у вас немає таких знайомих, можете уважно вивчити відгуки на різних інтернет сайтах.