Як підключити пожежний датчик

Думаю, всі ви, принаймні раз у своєму житті чули про такому влаштуванні, як пожежний датчик. Саме цей прилад призначений для того, щоб оповістити людей, які проживають в тому чи іншому приміщення про загрозу, що насувається, тобто пожежі. Незважаючи на свої, досить компактні розміри, пожежний датчик є надійним охоронцем безпеки всієї вашої сім’ї. Будьте впевнені в тому, що після того, як ви встановите пожежний датчик, а після цього ще й підключіть його, вам вдасться зробити своє життя ще більш безпечною. Давайте детальніше ознайомимося з цим, дійсно нелегкою справою для того, щоб в результаті вам все таки вдалося знайти відповідь на питання: як підключити пожежний датчик?

Отже, для того, щоб пожежний датчик був максимально ефективним його потрібно буде підключити правильним чином, для цього вам знадобиться керуватися певною інструкцією, яку ми, спеціально для вас створили в нашій статті.

1. Насамперед ми рекомендуємо вам необхідне кількісне співвідношення пожежних датчиків. Це число можна легко обчислити виходячи з площі того приміщення, в якому ви власне і збираєтеся встановити ці пристосування. Звичайно ж, в цій справі потрібно буде також враховувати і висоту стелі. Відповідно до нормативів, які діють на сьогоднішній день. Ось наприклад, в тому випадку, якщо висота приміщення не буде перевищувати 3,5 метрів, то тоді на площу, яка становить приблизно 80 квадратних метрів слід встановити ще один пожежний датчик. Але, слід врахувати також і той факт, що будь-яке було приміщення, в ньому в обов’язковому порядку необхідно встановити 2 пожежних датчика.

2. Після цього, вам буде потрібно виконати розмітку тих місць в своєму приміщенні, де ви власне і збираєтеся встановлювати ці пожежні датчики.

3. Після цього, пожежні датчики потрібно буде з’єднати між собою, найкраще використовувати самий звичайний двожильних провід.

4. Останнім етапом у всьому цьому нелегкому процесі буде тестування підключеного пожежного датчика, для цього вам потрібно буде провести біля детектора диму, наприклад полум’ям свічки, що горить. Якщо ви все ще не визначилися зі своїм вибором, в плані цієї надійної штучки, настійно рекомендуємо вам звернути свою особливу увагу на пожежні датчики http: // www. worldvision. su / catalog / ohr-sis / pozharnie-datchiki /. Крім цього, запропонувати подібні послуги зможе також і компанія Worldvision.

Щиро сподіваємося на те, що використовуючи нашу статтю вам все таки вдалося знайти відповідь на питання: як підключити пожежний датчик?