Як підібрати сумку, що гармонує з взуттям

Аксесуари доповнюють наш образ, роблять його незабутнім і завершеним. Важливо вибирати якісні аксесуари. Дешева неприваблива сумка може зіпсувати ваш образ, і тоді не допоможуть навіть дорогі туфлі. Гарна взуття вимагає ідеальних туфель. Але вічне правило підбирати сумку під колір туфель спростовують сучасні дизайнери. У хід йде пастель, неон, металеві деталі і блиск.

Діловий образ або нейтральний наряд допоможе зробити яскравіше сумка насиченого відтінку. Поєднуйте її з взуттям белового або бежевого кольорів. Таким же чином можна внести в свій гардероб яскраві неонові туфлі — носіть їх з однотонною одягом і такий же сумкою.

У цьому сезоні дуже популярний стиль колорблок, який має на увазі накладення в одязі різних кольорів, що поєднуються один з одним. Підбирайте сумку в тон до одного з квітів вашого наряду.

Ось уже не один сезон утримують популярність пастельні відтінки — блідо-рожеві, прохолодні м’ятні, карамельні або неяскраві блакитні кольори. Якщо ви поєднуєте в аксесуарі кілька пастельних відтінків, то вибирайте взуття чорних або білих квітів. Таким чином, ви отримаєте дуже стильний наряд.

Використовуючи чорні і білі кольори можливо створити образ, який затьмарить навіть яскраві неонові наряди. Продумайте поєднання візерунків і фактур, взуття та сумка повинні доповнювати один одного, але не контрастувати. Наприклад, взуття в смужку відмінно додасть сумка з великими хрестоподібними замками.

Безсумнівний тренд сезону — взуття та аксесуари з металевою обробкою. Але при створенні такого стильного образу головне не перестаратися, віддавайте перевагу одній металізованої деталі свого образу. Зверніть увагу на клатчі, оброблені під срібло або золото. Але не зупиняйте свій вибір тільки на цих металах — він може застосовуватися будь-якого кольору. Якщо ваша взуття складається з деталей декількох відтінків, то можна підібрати сумку в тон однієї з них. Наприклад, сумка може поєднуватися з кольором платформи або каблука.

Слідкуйте за модними відтінками, але не забувайте складати свій наряд таким чином, що б він підкреслював вашу індивідуальність.