Як підібрати гарне болеро

Яким би великим не був гардероб будь-якої дівчини, все одно їй завжди буде чогось не вистачати і вона буде скаржитися на те, що їй нічого надіти. Часом жінки, визначившись зі своїм стилем, вибирають одні й ті ж предмети гардероба, тому чому б не задуматися про покупку якоїсь нової для вас деталі, наприклад, болеро http: // modnasprava. ru / catalog / bolero /? Цей предмет гардероба сьогодні носять дуже багато представниць прекрасної половини людства, оскільки болеро може ідеально доповнити практично будь-який образ, ще більше підкреслити жіночність і витонченість.

Однак, як і з іншого будь-яким одягом, болеро вибрати не так просто, тому що в процесі вибору слід керуватися особливостями своєї фігури. У даній статті ми розглянемо різновиди болеро, щоб вам простіше було визначитися з покупкою.

Спочатку болеро шилися в одному лише класичному варіанті, і за своїм кроєм нагадували просто укорочений піджак. Природно, з часом модельний ряд цього предмета гардероба виріс настільки, що в процесі придбання просто очі розбігаються. І якщо раніше все болеро мали застібку, сьогодні вона зовсім не обов’язкова, багато моделей мають вільний крій, або ж просто облягають груди, не застібаючись при цьому.

Класичні болеро підходять усім без винятку жінкам, вони облягають фігуру і підкреслюють її гідності. Особливо ж це стосується жінка з фігурою пісочний годинник. Що стосується різних оригінальних моделей, то їх вибирати слід максимально акуратно. Так, наприклад, болеро з рукавами ліхтариками підійдуть жінкам з вузькими плечима або, знову ж таки, дівчатам з фігурою пісочний годинник.

А ось якщо статура нагадує перевернутий трикутник, то рукавів-ліхтариків, принтів і різних декорацій на болеро слід уникнути, оскільки вони можуть візуально ще більше збільшити плечі. Дівчатам з невеликим розмірів грудей підійдуть моделі, прикрашені воланами і мереживами, які візуально збільшать область грудей. Варто акуратно підходити до вибору визнаних болеро, оскільки вони можуть повнити.

Болеро можуть бути як з довгими рукавами, так і з укороченими, рукава можуть і зовсім бути відсутнім, — це вже як вам більше подобається.