Як орендувати авто і житло?

Як орендувати автомобіль в Мексиці або інших прекрасних частинах земної кулі?

Оренда автомобіля в Мексиці майже така ж, як і скрізь. Якщо у вас є дійсні водійські права з США, ви юридично можете орендувати автомобіль в Мексиці. До 2008 року, права не було все, що необхідно для поїздки в багато місця з Мексики, але нові заходи безпеки в даний час вимагають дійсного паспорта США (Єдиним винятком є картка, видана комерційним зборами рибалок, які залишилися в межах 50 миль від узбережжя США ). Як ви летите в Мексику або прийти на човні, паспорт з візою для туристів обов’язковий. Якщо ви будете йти через кордон, навіть якщо у вас є паспорт, щоб зупинити в мексиканському прикордонному переході і заплатити $ 15 для туристичної карти, якщо ви збираєтеся орендувати автомобіль під час вашого перебування в Мексиці. Картка підходить для 180 днів. Те, що ви повинні будете Мати дійсні водійські права США.

Вам варто знайти пункт прокату. Більшість компаній з прокату автомобілів, які ви використовували для роботи з філіями в Мексиці. До них відносяться Alamo, Avis, долар, бюджет і Thrifty. Часто, ви можете перевірити ставки і резервні автомобілі online. Ak вирішили використовувати місцеву компанію з прокату автомобілів, важлива багатонаціональна компанія повинна бути в курсі про необхідність дотримуватися обережності і тримати все в письмовому вигляді. Залежно від того, де ви знаходитесь в Мексиці, деякі місцеві оператори можуть перевіряти ваші дані.
Купити дозвіл від агентства по прокату автомобілів. Ціна становить $ 15. Хоча це не є необхідним в кожній частині Мексики, купити в будь-якому випадку потрібно, і залишити його в вітровому склі в усі часи. Якщо вас зупинили за будь-якої причини, Ви зможете показати цей документ і уникнути неприємностей.
Купити мексиканське страхування автомобіля. Якщо ви платите за оренду автомобіля за допомогою кредитної картки, ви будете автоматично включені. Це не має значення. Оплатити мексиканське страхування, а також, якщо ви потрапили в автомобільну аварію без нього, ви будете сидіти в мексиканській в’язниці. Копи в Мексиці реальні правоохоронці, і немає ніякої браку нічних оповідань в Інтернеті від людей, які потрапили в аварію без нього. Не ризикуйте!
Перевірте автомобіль, ретельно запишіть появи подряпин, вм’ятин. Якщо цього не станеться, ви готові платити за них, коли ви повернете його агенту з прокату автомобілів.